آخرین وضع جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال برای مسافران نوروزی

بر اساس اعلام مسئولان پلیس راهور جاده چالوس، آزادراه تهران-شمال و جاده امام زاده داوود که امروز در برخی مناطق به دلیل شرایط جوی بسته شده بود، بازگشایی شده است.
تصویر آخرین وضع جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال برای مسافران نوروزی

به گزارش پرسون، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بازگشایی محور چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی دراین‌باره گفت: دقایقی پیش جاده چالوس که به دلیل بارش برف و ریزش سنگ در هر دو مسیر مسدود شده بود، بازگشایی شد.

وی ادامه داد:‌در حال حاضر تردد پرحجم در هر دو مسیر این جاده در حال انجام است. همچنین آزادراه تهران- شمال هم بازگشایی شده و در تردد در آن در حال انجام است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

همچنین سرهنگ نوراله خادم، رئیس پلیس راه تهران بزرگ نیز از بازگشایی جاده امام‌زاده داوود خبر داد و به ایسنا گفت:‌ این محور که از ساعت ۱۳ امروز از میدان کوهسار شهران به دلیل آب گرفتگی و سیلاب در محدوده پل رندان مسدود شده بود، دقایقی پیش با رفع خطر بازگشایی شد.

منبع: ایسنا

467819