فال تاروت روز شنبه 6 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

فال تاروت روز شنبه 6 اسفند 1401 را در این گزارش مشاهده کنید تا از طالع خود با خبر شوید.
تصویر فال تاروت روز شنبه 6 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

به گزارش پرسون،از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت اعتدال : امروز حرف زدن با شما کمی سخت خواهد بود. شمایی که همیشه خیلی راحت تحت تاثیر دیگران قرار می گیرید، امروز بر خلاف همیشه در حین گوش دادن به حرف هایشان مدام در حال مورد انتقاد قرار دادن آنها خواهید بود. حرف های احساسی یا بی پایه و اساس به هیچ عنوان در سرتان فرو نخواهند رفت و هر حرفی باید از فیلتر مغزتان عبور کند تا پذیرفته شود. ولی خوب به شما توصیه می کنیم که خودتان را عقل کل ندانید و زیاده روی نکنید. به شرط آن که صداقتتان را حفظ کنید می توانید دیگران را عمیقا تحت تأثیر قرار دهید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ابله : امروز خیلی سرحال و سرزنده هستید ولی اطرافیانتان ممکن است چندان متوجه این حالت شما نباشند. اشتیاق شدیدی که برای انتقال منظورتان به دیگران دارید می تواند باعث شود آن را بیش از اندازه ساده کنید و همین باعث خواهد شد که آنها حرف ها و ایده هایتان را بی اهمیت فرض کنند. در انتقال افکار و منظورتان به دیگران بیش از اندازه عجله نداشته باشید و بگذارید مکالمه تان سیر طبیعی خودش را داشته باشد تا سوء تفاهمی ایجاد نشود و اهمیت افکارتان نیر دست کم گرفته نشود.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قضاوت : امروز به احتمال زیاد در حالی که خودتان معتقد هستید افکار و کلامتان در تطابق کامل با یکدیگر هستند دیگران ممکن است در درک گفته هایتان با مشکل مواجه شوند و پیچیدگی آنها را درک نکنند. در واقع افکار شما برای خودتان کاملا واضح هستند و آنها را باور دارید، ولی متاسفانه در حال حاضر نمی توانید دیگران را قانع به پذیرفتن آنها بکنید. فعلا بهتر است بیشتر به آنها فکر کنید تا پخته تر شده و قابل انتقال به دیگران شوند.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت کیمیاگر : اکنون زمانی فوق العاده برای در میان گذاشتن ایده های کاری بی نظیری که در سر دارید با کسانی است که م یتوانند به عملی شدن آنها کمک کنند، جسور باشید و خودتان را باور داشته باشید. ممکن است در جمع دوستانتان مشکلاتی پیش آمده باشد و آنها بخواهند شما را قاطی مسائلی کنند که به وجود آمده اند. بهتر است اگر نمی توانید تأثیر مثبتی روی این جریان داشته باشید اصلا خودتان را وارد آن نکنید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت مرد دار آویز : شاید در دنیای اطرافتان همه چیز روبراه باشد و در زمینه کار و خیلی چیزهای دیگر مشکلی نداشته باشید، ولی در درونتان غوغایی برپاست. شما به شدت در تلاش هستید که پیش از یک انتخاب بسیار دشوار بتوانید حد وسطی پیدا کنید که مایه آرامش و راحتی شما بشود، ولی این کار اصلا آسان نخواهد بود، به ویژه اگر پای مسائل مهم عاطفی در میان باشد. ذهن شما سرشار از افکار منطقی و عاقلانه است که شما را تشویق می کنند بی هیچ تأملی دست به کار شوید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ستاره : شاید در ذهنتان رویاهایی می پرورانید که شما را به دنیایی دور دست و جذاب برده و از کارهای خسته کننده روزمره رها می کنند. تمام موانعی که در سرتان هستند را بیرون بیندازید تا بی هیچ عامل بازدارنده ای درباره آینده تان رویا پردازی کنید. اگر رویای خرید یک بلیط هواپیما به مقصدی دوردست و با خیالی راحت را دارید، شاید تبدیل آن به واقعیت دشوار یا حتی غیر ممکن به نظر برسد، ولی این تنها شما هستید که می توانید افکارتان را به واقعیت بدل کنید. انجام هر کاری ممکن است، به شرط آن که به آن ایمان داشته باشید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت امپراطور : بهتر است سهل انگاری را کنار گذاشته و کارهایتان را کمی جدیتر بگیرید. درست است که ذهن خلاق شما کمک می کند تا مسائل را به راحتی حل کنید، ولی گاهی باید با جدیت و احتیاط بیشتری پیش بروید. شما می خواهید کار درست را انجام دهید، ولی از این که چه کاری درست است اطمینان کامل ندارید. اشکالی ندارد اگر بخواهید در مورد برنامه هایتان با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید، ولی لازم نیست همه جزئیات نقشه تان را با او در میان بگذارید، تنها چیزهایی که برای کمک کردن به شما لازم است بداند کافی هستند.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عدالت : امروز شاید ذهنتان درگیر مسائل اسرار آمیز و ماورایی باشد، ولی یک نفر مزاحمتان شده و شما را دوباره درگیر مسائل پیش پا افتاده و خسته کننده دنیوی خواهد کرد. راستش را بخواهید بهتر است به کارتان برسید و این افکار را برای وقت بیکاریتان بگذارید. برای گرفتن حقتان جلوی هر کسی که لازم است بایستید، ولی فکر نکنید که همه دشمن شما هستند و می خواهند حق و حقوقتان را بالا بکشند. تا وقتی بر عکس آن ثابت نشده است فرض را بر این بگذارید که اطرافیانتان خیرخواهانه سعی دارند به شما کمک کنند.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ارابه : امروز کارها به روال عادی بازگشته اند و وظایف زیادی داید که باید به آنها رسیدگی کنید، ولی ترجیح می دهید در عالم رویا فرو رفته و به سفری که در پیش دارید و یا به فیلم یا کتابی که ذهنتان را به خود مشغول کرده است فکر کنید. متاسفانه کارتان در حال حاضر شما را محدود کرده و نمی گذارد کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و یا افق های دورتری را ببینید. لزومی ندارد خودتان را به میز کارتان غل و زنجیر کنید. کمی از محل کارتان بیرون بزنید و اجازه بدهید سرتان هوا بخورد.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت چرخ سرنوشت : شاید یک نفر سعی داشته باشد شما را از لحاظ عاطفی تحت تأثیر قرار دهید و به جهتی که خودش می خواهد هدایت کند، ولی پی بردن به این که چه کسی پشت این نقشه است کاری غیر ممکن به نظر می رسد. زیاد برای جلوگیری از این مسئله و حفظ کنترلتان روی امور تقلا نکنید و با جریان پیش بروید. این کار می تواند برای شما پاداشی را به همراه داشته باشد که حتی فکرش را هم نمی کرده اید. همچنین دیگران هم از این رفتار غیر منتظره شما غافلگیر و شگفت زده خواهند شد.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت قدرت : شما نمی توانید فردی کامل و بی نقص باشید و همه کار را همزمان و به بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید این را قبول کنید که شما یک سوپرقهرمان نیستید. انجام دهید امروز شاید از شما تقاضا شود برای یکی از اعضای خانواده تان زحمتی کشیده و از کسی نگهداری کنید. شاید شخص سالمند یا فرد بیماری به کمک و حمایت شما نیاز داشته باشد. حتی اگر فکر می کنید که وقتی برای این کار ندارید یا ممکن است آنطور که انتظار دارید از پس انجام آن برنیایید هم کمکتان را از اطرافیانتان دریغ نکنید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت پاپ : تردیدهای گذشته تان امروز به اطمینان تبدیل شده و خواهید دانست که از آینده تان چه می خواهید و چه هدف هایی دارید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کرده و با اراده و جدیت تمام به تلاش خواهید پرداخت. ولی باید مواظب باشید به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه زیادی داشته باشید تا مبادا نشانه های تغییر را نادیده بگیرید. البته این همه شور و اشتیاقی که شما در خود احساس می کنید برای تضمین رسیدن به موفقیت کافی نیست. شما باید به خودتان زمان بدهید. داشتن انعطاف پذیری سلاحی قدرتمند برای شما خواهد بود.

464391