فال تاروت روز پنجشنبه 4 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

فال تاروت روز پنجشنبه 4 اسفند 1401 را در این گزارش مشاهده کنید تا از طالع خود با خبر شوید.
تصویر فال تاروت روز پنجشنبه 4 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

به گزارش پرسون، تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین: کارت قدرت

کارت قدرت : انرژی بدنی شما به اوج خود رسیده است پس زمان آن است که در یک باشگاه ورزشی، به خصوص ورزش های گروهی، ثبت نام و فعالیت بدنی خود را آغاز کنید. مطمئن باشید که مربی تان از آمادگی جسمانی که دارید به وجد خواهد آمد. اعتماد به نفس شما اخیرا بالا رفته است و انرژی مثبت زیادی از اطراف دریافت می کنید، وقت آن است که قدم های اول را برای اهداف بلندتان بر دارید. اگر به دنبال هیجان می گردید تا کمی از انرژی خود را تخلیه کنید، بد نیست به یک مسافرت بروید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت: کارت عاشقان

کارت عشاق : تنها چیزی که برای انجام کارهایتان بدان احتیاج دارید، اندکی انرژی است. شما آماده عمل هستید و قدرت بسیاری در شما پنهان است فقط کافی است آن را با اراده ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در مورد موضوعی با نزدیک ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می ترسید اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در مورد آن اکنون گفتگو نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد. با گفتگویی درست رابطه عاطفی شما از آنچه فکرش را بکنید، بهتر می شود.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین خرداد:

کارت ارابه : به یک مراسم دعوت می شوید که احتمالا با کارتان در ارتباط است. توصیه می کنیم تمام برنامه هایتان را کنسل کنید و در این مراسم شرکت کنید. نتیجه این امر شما را غافلگیر خواهد کرد. شما در این مکان با افراد بسیاری که شباهت ها و علاقمندی ها مشترکی با شما دارند، آشنا خواهید شد و حتی با برخی از آنها آنقدر ارتباط خوبی برقرار خواهید کرد که در آینده ای نزدیک تبدیل به دوستان صیمیم تان خواهند شد. اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای مسافرت خارج از ایران هستید، اکنون که فرصتش برای شما فراهم شده درنگ نکنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر: کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : امروز زمان خوبی برای یک جا نشستن و در انتظار خوشبختی بودن نیست، وقت آن است که خودتان دست به کار شوید و حرکت کنید. شما انرژی و ذکاوت لازم را دارید، کافی است آنها را نشان و تا جایی که می توانید خلاقیت خود را بروز دهید. اخیرا احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار یکنواختی شده است، شما توانایی آن را دارید که یک رابطه معمولی را تبدیل به عشقی آتشین کنید فقط کافی است در شیوه حرف زدن خود محتاط باشید و کلمات تان را با دقت انتخاب کنید. با مهربانی بیشتر شادی به زندگی شما راه می یابد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد: کارت ماه

کارت ماه : ارتباط برقرار کردن با دیگران در چنین روزی برایتان سخت شده است. احساس می کنید که اطرافیان تان قادر نیستند منظور شما را تمام و کمال دریافت کنند. سعی کنید در حالی حاضر خیلی روی آنها حساس نشوید و به آنها تکیه نکنید. تمرکزتان را روی خود و کارهایتان بگذارید. حال زمان خوبی برای فعالیت بدنی است. اگر می توانید ورزش هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری را که در فضای باز امکان پذیرند انجام دهید تا روحیه تان به بهترین شکل تغییر کند.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور: کارت قدرت

کارت قدرت : احساس می کنید که قدرتی بی کران دارید و هیچ چیز نمی تواند شما را از حرکت باز نگه دارد. با هر اتفاق ناخوشایند به بهترین شکل برخورد می کنید و هیچ مانعی نمی تواند این خوشی و قدرت را از شما بگیرد. سعی کنید این احساسات شدید خود را کنترل کنید. بد نیست برای خود برنامه ای ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. این فرصت ها همیشه برای شما فراهم نمی شوند پس از آن نهایت استفاده را بکنید. اخیرا از کوره در رفته اید و یکی از دوستان تان را ناراحت کرده اید، همین امروز تلفن را بردارید و از او دلجویی کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر: کارت قضاوت

کارت قضاوت : فکر می کنید که امروز تمام آدم های اطرافتان با شما دشمنی دارند. شاید مخالفت هایی که می بینید برایتان بزرگ و وحشتناک باشند اما در واقع چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. این اختلافات به دلیل تفاوت آدم ها با یکدیگر است پس خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. ایده ای در سر دارید اما می ترسید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در مورد آن مطمئن هستید، به نظرات دیگران اهمیتی ندهید و راه خود پیش بگیرید. فقط هر جا شک و تردید به سراغ تان آمد با دیگران مشورت کنید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان: کارت امپراطور

کارت امپراطور : وقت آن است تا برای زندگی خود ساختار و چهارچوب محکمی بسازید. اگر چه این کار در ابتدا ساده به نظر نمی رسد اما به مرور زمان روند آن دست تان می آید و شما به اهمیت شرایطی که در آن هستید و افرادی که با آنها سر و کار دارید در زندگی تان پی می برید. سعی کنید زمان بیشتری با عزیزان خود به خصوص خانواده بگذرانید و در مورد مسائل کاری جدی تر عمل کنید. اگر مشکلات گذشته خود را حل کنید، خواهید دید که زندگی شما روز به روز بهتر و شیرین تر خواهد شد و چقدر انرژی برای ادامه راه خواهید داشت.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر: کارت عدالت

کارت عدالت : شاید در حال حاضر پیدا کردن نقطه آرامش برایتان سخت و دشوار باشد اما با کمی صبر و البته تلاش همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. امروز سرتان بیش از اندازه شلوغ است و باید تمرکز بیشتری بر کارهایتان بگذارید. این امر باعث می شود که عشق زندگی تان فکر کند مشکلی برای شما پیش آمده یا حتی بیمار و ناراحت هستید. بهتر است برای رفع این سوتفاهم با او صحبت کنید و شرایط را برایش توضیح دهید. با این روش نگرانی او نیز برطرف خواهد شد و حتی ممکن است بتواند به شما در این راه کمک کند.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی: کارت برج

کارت برج : در حال حاضر درگیری های ذهنی تان زیاد است و وقت سر خواراندن هم ندارید. شما در حال گرفتن تصمیم مهمی برای زندگی تان هستید. این تغییرات می تواند آینده شما را بسازد اما باید عاقلانه عمل کنید. برای این کار ضعف های خود را نادید بگیرید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. ورزش هم می تواند ذهن شما را باز و در تصمیم گیری بهتر به شما کمک کند. نگرانی به دل راه ندهید زیرا شانس از هر طرف به سمت شما در حرکت است فقط باید به موقع از آنها استفاده کنید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن: کارت جهان

کارت جهان : شما دوست دارید در مورد هر موضوعی با عشق زندگی تان صحبت کنید اما گفتگوی امروز شما به خوبی پیش نمی رود. سعی نکنید بر چیزی که بر خلاف نظر او است اصرار کنید. اگر می خواهید مکالمه تان نتیجه مثبتی داشته باشد، بگذارید همه چیز خود به خود و به آرامی جلو رود. شما باید برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید و امروز روز عمل است. حال که خوب در مورد شرایط حاضر تحقیق و بهترین راه را انتخاب کرده اید، باید وارد عمل شوید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند: کارت شیطان

کارت شیطان : توانایی های شما بالا رفته و اعتماد به نفس کافی دارید اما فردی جلوی پای شما سنگ می اندازد. سعی کنید او را نادیده بگیرید و به جای تلف کردن انرژی و زمان تان برای بحث با او، بر خود و هدف هایتان تکیه کنید. خبر خوب این است که درهای رحمت به روی شما باز شده است کافی است کمی سخت کوش تر باشید. اگر اخیرا از رابطه عاطفی خود ضربه خورده اید، امروز کمی با خود خلوت کنید و در مورد آن بیاندیشید. واقعا از آن چه می خواهید؟ چقدر این رابطه برای شما ارزش دارد؟ برای تصمیم گرفتن عجله نکنید.

منبع:patoghonline

464186