هومن سیدی رکورددار عینک‌های رنگی‌رنگی

ایرانیان امسال جشنواره مهم ونیز را از آن خود کرده اند، چند روز پیش درباره لیلا حاتمی و تیپ و استایل‌اش در این جشنواره خواندید و امروز می‌خواهیم از هومن سیدی برای‌تان بگوییم.
تصویر هومن سیدی رکورددار عینک‌های رنگی‌رنگی

به گزارش پرسون، ایرانیان امسال جشنواره مهم ونیز را از آن خود کرده اند، چند روز پیش درباره لیلا حاتمی و تیپ و استایل‌اش در این جشنواره خواندید و امروز می‌خواهیم از هومن سیدی برای‌تان بگوییم.

البته نه از کت و شلوار سرمه‌ای که با تی شرت سفید یقه گرد و کفش ورزشی ست کرده بود؛ بلکه از عینک آفتابی اش، در اصل یکی از چندین عینک آفتابی‌اش که همیشه به چشم می‌آید و چشم دیگران را می‌گیرد.

هومن با عینکی از برند پارک‌اند فینچ

هومن سیدی در جشنواره ونیز به خاطر فیلم جدیدش «جنگ جهانی سوم»، حضور دارد. عینکی که او به چشم زده در راستای عینک‌های فریم و لنز رنگی قبلی هستند که به آن‌ها ارادت زیادی دارد. اما این عینک که در چمدان آقای سیدی قرار گرفته و به ونیز سفر کرده؛ به نظر می‌رسد از برند پارک‌اند فینچ است.

این برند بیشتر در زمینه تولید عینک طبی کار می‌کند که کیفیت بالایی هم دارند. این عینک پوشش لنز Anit-Glare و پوشش ضد خش دارد و فریم های‌شان هم ساخت ایتالیا است و پیج و مهره های‌اش هم از آلمان آمده است.

هومن سیدی علاقه دارد، خشن باشد. اگر به بیشتر عکس‌های او دقت کنید او این مدل ژست را برای دوربین‌ها گرفته است. حالا این عکس و این عینک آفتابی جنتل مانتسر هم به او کمک کرده تا به این خواسته- اگر دارد- بهتر و بیشتر برسد.

جنس لنز رنگی این عینک پلی کربنات است و یو وی بالایی هم این برند برای عینک های‌اش در نظر می‌گیرد. لنز‌های رنگی سبز، صورتی، سفید این مدل عینک دارد و قاب آن هم یکی از شیر پاک خورده‌ترین فریم هاست: کائوچو!

هومن وارهول با عینک گوجه‌ای

این عینک ایتالیایی سرقفلی‌اش به اسم اندی وارهول خورده است. هنرمند تجسمی، نویسنده، عکاس و… خلاصه همه چیز تمام امریکایی که بیشتر وقت‌ها این مدل عینک را به چشم داشت.

این عینک آفتابی شیک با الهام از کار‌های تکنیکی کالر اندی وارهول، رنگ گرفته است و به سبک دهه ۱۹۶۰ است. این عینک به هر تیپ و استایلی جذابیت می‌بخشد.

عینکی برای تمام فصول

اگر عینک آقای کارگردان با استعداد و جهانی این روز‌ها برند اصل باشد باید بگوییم این مدل عینک‌های خطی را، اولین بار جورجیو آرمانی طراحی کرده است.

سبک‌ترین و شیک و باظرافت‌تر از این عینک نداریم، اما خب نگهداری‌اش سخت است. این مدل عینک با لباس کژوال و اسپرت می‌خورد و لباس رسمی با این سبک عینک ناهماهنگ می‌شود. اما این مدل به نظر POLICE LEWIS HAMILTON است. برای کسانی که عاشق محصولات با کیفیت و طراحی خاص هستند. دیگر از اسمش هم پیداست که پلیس‌ها از این عینک‌ها استفاده می‌کردند. ریشه کلاسیک دارند، اما با مدرن‌ترین سبک‌ها ترکیب شدند. جنس قابِاستات و فلزی هم دارند.

عینکی نمادین برای نوآوری و فناوری Le Specs

حالا برسیم به عینک برند Le Specs که در زمینه طراحی و کیفیت این سال‌ها یکی از اولین‌ها و محبوب‌ها بوده، در ضمن قیمت نسبتا مناسبی هم دارند- البته نه برای ما که دلاری درآمد نداریم-هر عینک آفتابی زنانه و مردانه Le Specs برای مطابقت با استاندارد‌های سختگیرانه بین المللی تست شده‌اند و نمره خوبی گرفته اند.

این عینک‌ها مجهز به لنز‌هایی است که ۱۰۰٪ UVA / UVB / UVC و نور آبی مضر را تا ۴۰۰ نانومتر فیلتر می‌کند.
• با گوچی لبخند بزن

من هم جای هومن خان بودم و عینک برند گوچی به چشم داشتم؛ خنده که نه قهقهه میزدم. این مدل فریم بهترین پوشش دهی را برای چشم و جلوگیری از آفتاب دارد؛ گذشته از اینکه عینک آفتابی گوچی۱۰۰٪ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد.

جنس قاب استات است، قابل شستشو و سبک هم هست. برای هر دو استایل رسمی و اسپرت هم بسیار انتخاب مناسبی است.

قشنگ، اما کمی زنانه

می‌رسیم به این عینک آقای هومن سیدی که از برند ایتالیایی Burberry است. جزو ده برند معروف عینک آفتابی در دنیا نیست، اما از خوب‌های روزگار است. از مواد درجه یک ساخته شده است. بیشتر با استایل اسپورت می‌خورد. به دلیل رنگ قاب و شیشه با لباس مونوکروم ست شود بهتر است.

طراحی این برند هم همین طور که می‌بینید خاص است. اما این مدل را بربری جزو عینک‌های مخصوص خانم‌ها گذاشته. اما به مذاق سلطان عینک آفتابی خوش آمده است!

417432