رفتار عجیب بازیکن استقلال؛ نمی‌خواهم برای تیم ملی بازی کنم!

روز گذشته تیم جوانان ایران با برتری دو بر صفر در برابر امارات با ۹ امتیاز از سه بازی مقتدرانه به دور نهایی جام ملت ها و انتخابی جام جهانی صعود کرد.
تصویر رفتار عجیب بازیکن استقلال؛ نمی‌خواهم برای تیم ملی بازی کنم!

به گزارش پرسون، یکی از بازیکنانی که می توانست در این بازی ها به میدان بیاید عرفان باقری بازیکن تیم استقلال بود. او یک بار به دلیل بی انضباطی از اردوی تیم جوانان کنار گذاشته شد. ماجرا از این قرار بود که در یکی از روزهای اردو بامداد اردوی تیم جوانان را به خاطر گرما و وجود پشه ها ترک کرد و وقتی صمد مرفاوی متوجه این موضوع شد رای به عدم حضورش در تمرین تیم جوانان داد. در بازگشت تیم جوانان از تورنمنت کافا عرفان باقری در اردوی تیم جوانان حاضر شد و با عذرخواهی از صمد مرفاوی مجوز حضور در تمرینات را پیدا کرد. با این حال اثری از این بازیکن در اردوی تیم در بیشکک نبود.

گفته می شود این بازیکن در آستانه اعزام تیم جوانان به شهر بیشکک با مراجعه به کادر فنی تیم جوانان اعلام کرد نمی خواهد برای تیم جوانان بازی کند و کادر فنی هم با درخواست او موافقت کرد و عرفان باقری هم بعد از خاحافظی با کادر فنی تیم جوانان در اردوی تیم استقلال حاضر شد.

تیم جوانان ایران در شهر بیشکک با ۱۱ گل زده و بدون گل خورده با اقتدار به دور نهایی جام ملت ها صعود کرد. دور نهایی مسابقات با حضور ۱۶ تیم در تاشکند برگزار می شود و ۴ تیم برگزیده راهی جام جهانی زیر ۲۰ سال می شوند.

417328