نمایندگی دانشگاه پیام نور در سه کشور ایجاد می‌شود

رییس دانشگاه پیام نورگفت: نمایندگی این دانشگاه در کشورهای سوریه، عراق و لبنان راه اندازی می شود.
تصویر نمایندگی دانشگاه پیام نور در سه کشور ایجاد می‌شود

به گزارش پرسون، ابراهیم تقی زاده روز دوشنبه در نشست خبری که در این دانشگاه برگزار شد، گفت: در حال حاضر دانشگاه پیام نور در کابل پایتخت افغانستان و امارات نمایندگی دارد و با توجه به مجوز هیات امنای دانشگاه و فرآیندی طی شده مجوز راه‌اندازی نمایندگی دانشگاه پیام نور در سوریه ،عراق و لبنان صادر شده است.

وی افزود: فرآیند راه اندازی نمایندگی دانشگاه پیام نور در این سه کشور هم انجام شده است و در پاکستان نیز موافقت اصولی صادر شده است که برای دریافت موافقت قطعی و نهایی در حال پیگیری هستیم.

رییس دانشگاه پیام نور ادامه داد: سازمان امور دانشجویان نیز با پیگیری های انجام شده با پذیرش دانشجوی بین المللی توسط این دانشگاه موافقت کرد و مجوز آن صادر شد. پیش از این برای دانشگاه پیام نور تهران این مجوز صادر شده بود که هم اکنون برای دانشگاه پیام نور سه استان هم این مجوز دریافت شد که بعد از ابلاغ این مجوز ، اسامی دانشگاه اعلام می شود.

تقی زاده همچنین گفت: برنامه دانشگاه پیام نور این است که بتواند باتوجه به نظام آموزشی دانشگاه، دانشجویان خارجی در برخی رشته ها پذیرش و جذب کند.

وی یادآور شد: دوره آموزشی دانشگاه پیام نور هم اکنون در کابل برای دانشجویان خارج از کشور به صورت مجازی و الکترونیکی برگزار می شود.

منبع: ایرنا

417284