حضور یک فرمانده نظامی در ختم مهسا امینی

استاندار کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و نماینده مردم شهر سقز در مجلس شورای اسلامی با حضور در مراسم ختم مرحومه مهسا امینی با خانواده آن مرحومه دیدار و ابراز همدردی کردند.
تصویر حضور یک فرمانده نظامی در ختم مهسا امینی

به گزارش پرسون، مراسم ختم مرحومه مهسا امینی در شهر سقز برگزار شد.

اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با حضور در این مراسم با خانواده وی ابراز همدردی کردند.

پس از مراسم ختم نیز مسئولین استان با حضور در منزل مرحومه مهسا امینی با خانواده وی ابراز همدردی و بر پیگیری موضوع از طریق مبادی قانونی تاکید کردند.

زارعی‌کوشا جمعه شب در حساب توییتری خود نوشت: در تماس با پدر محترم و صبور دخترمان مهسا امینی (ژینا) ضمن تسلیت به ایشان و مادر داغدارش، بر پیگیری جدی و بررسی دقیق علت حادثه و برخورد با هر گونه قصور و تقصیر احتمالی حسب دستور رئیس جمهور محترم تاکید کردم.

وی همچنین نوشته بود: از خداوند منان برای خانواده محترم و بازماندگان ژینا صبر و اجر طلب می‌کنم.

رئیس‌جمهور هم به صورت تلفنی با خانواده مهسا امینی گفت‌وگو کرد.

رئیس‌جمهور در این تماس تلفنی ضمن ابراز همدردی با این خانواده و طلب صبر و اجر برای آنان در این مصیبت، گفت: من در جریان سفر ازبکستان از این واقعه مطلع شدم که بلافاصله به همکارانم دستور دادم تا بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند و مطمئن باشید این موضوع را از دستگاه‌های مسئول مطالبه خواهم کرد تا ابعاد آن روشن شود.

رئیس‌جمهور در این تماس تلفنی با تأکید بر اینکه همه دختران ایران را همچون فرزندان خود می‌داند، افزود: دختر شما همچون دختر خود من است و احساس من این است که این حادثه برای یکی از عزیزان خود من پیش آمده است. اینجانب را در مصیبت خود شریک، و همدرد غم و اندوهتان بدانید.

گفتنی است در این تماس تلفنی، خانواده مرحومه امینی ضمن تشکر از دستور فوری رئیس‌جمهور برای رسیدگی به حادثه و همچنین تماس و ابراز همدردی ایشان، خواستار پیگیری مسئله تا روشن شدن ابعاد موضوع شدند.

417151