سردار آزمون مصدوم شد

سردار آزمون در بازی بایرلورکوزن و وردربرمن مصدوم شد.
تصویر سردار آزمون مصدوم شد

به گزارش پرسون، در دقیقه ۸۷ بازی بایرلورکوزن و وردربرمن سردار آزمون فرصت این را داشت که با ضربه سر گل سه امتیازی را برای تیمش بزند اما او بدشانس بود که توپش به تیرک دروازه خورد و البته در یک برخورد شدید با بازیکن برمن، دچار مصدومیت شد.

لحظه ضربه نهایی سردار با پرش نیکولاس فولکروگ هافبک راست وردربرمن برای جلوگیری از ضربه نهایی مواجه شد و بازیکن برمن به جای توپ با سر آزمون برخورد کرد و باعث شد تا هر دو به زمین بیفتند و حسابی هم‌تیمی‌ها و تماشاگران را نگران کنند.

البته داور اجازه داد تا لورکوزن از موقعیت خود استفاده کند و در همین حال سردار با اشاره دست به سرش، نشان داد که از ناحیه خطرناکی دچار آسیب شده و فولکروگ نیز با سر خونین در مقابل دروازه خودی دراز کشیده بود.

باتوجه به اینکه برخورد طرفین با نیروی شدید از هر سو همراه بود، مدافع وردربرمن دچار خونریزی و زخم شدیدی شد و کادر پزشکی برای جلوگیری از خونریزی بیشتر، سر او را بست و سردار هم اگرچه خونریزی نداشت اما به نظر می‌رسید که ضربه محکم باعث شده تا دچار حواس‌پرتی باشد.

نکته جالب روند درمان هر دو بازیکن حدود ۵ دقیقه به طول انجامید اما با این حال آنها تا پایان در زمین ماندند و آن طور که وبسایت butenunbinnen آلمان نوشته، «شگفت‌انگیز ظاهر» شدند.

سرمربی وردربرمن در پایان بازی گفت که تصمیم در مورد تعویض بازیکنش ربطی به او نداشته و وی ماجرا را به کادر پزشکی سپرد و آنها گفتند که این بازیکن مشکلی برای ادامه بازی ندارد.

سردار آزمون نیز مشکلی برای بازی بعدی لورکوزن در مقابل بایرن مونیخ نخواهد داشت.

منبع: خبرآنلاین

417114