آخرین وضعیت کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد

با وجود این که رونالدو و تن هاخ رابطه مناسبی ندارند، ولی رونالدو در یونایتد باقی خواهد ماند.

تصویر آخرین وضعیت کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد

به گزارش پرسون، نشریه اتلتیک مدعی شد که خروج رونالدو از منچستریونایتد در این تابستان بعید به نظر می‌رسد. جوئل گلیزر، مالک باشگاه منچستریونایتد علاقه‌مند به حضور اوست، ولی بسیاری در این باشگاه دوست دارند تا رونالدو تیم را ترک کند.

لوری وایت‌ول، خبرنگار انگلیسی اتلتیک نوشت که با این حال منچستریونایتد بار‌ها عنوان کرده که نمی‌خواهد رونالدو را به فروش رساند و تن هاخ نیز با تمام حواشی تصمیم دارد با این فوق ستاره کنار بیاید.

رونالدو در یک ماه گذشته حواشی زیادی برای خود و منچستریونایتد ایجاد کرده که بزرگ‌ترین آن به اقدام جنجالی در روز یکشنبه بازمی‌گردد. در بازی تیم دوم منچستریونایتد و رایو وایکانو، رونالدو که در نیمه اول تنها در مسابقه حضور داشت، تصمیم گرفت تا پایان بازی منتظر نماند و در دقیقه ۸۰ ورزشگاه را به مقصد خانه ترک کرد. این اقدام شدیدا با ناراحتی یونایتد و تن هاخ مواجه شد و سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که به هیچ وجه این کار را نخواهد پذیرفت.

رونالدو و تن هاخ اکنون رابطه مناسبی ندارند، ولی اتلتیک عنوان کرده که با این حال رونالدو در یونایتد باقی خواهد ماند.

چیزی که مشخص است، این است که رونالدو در این ۲۶ روز باقی مانده نهایت توان خود را خواهد گذاشت تا تیمی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا پیدا کند و یونایتد را ترک کند که برخی مدعی‌اند که این اتفاق عملی نخواهد شد.

409021