استقرار پلیس نامحسوس برای افزایش امنیت مردم

رییس پلیس پایتخت با اشاره به برگزاری مراسم هیات‌های عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در ایام محرم گفت: این مراسم‌ها با حضور گسترده مردم در بالاترین سطح نظم و امنیت در حال برگزاری است.
تصویر استقرار پلیس نامحسوس برای افزایش امنیت مردم

به گزارش پرسون، سردار حسین رحیمی با اشاره به حضور حداکثری مردم در مراسم‌های عزاداری گفت: مردم و هیات‌های عزاداری همکاری خوبی با پلیس دارند و این مساله موجب شده که مراسم‌ها به بهترین شکل ممکن به لحاظ نظم و امنیت برگزار شود.

وی افزود: فعالیت گسترده هیات های مذهبی در کلانشهر تهران موجب شد که از مدت ها قبل از شروع ماه محرم تمامی اقدامات لازم در خصوص نظم و امنیت انجام شود و تا کنون هیچ موردی از بی‌نظمی و موارد خاص در هیات‌های مذهبی گزارش نشده است.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه با تمام توان در خدمت نظم و امنیت عزاداران حسینی هستیم، گفت: در برخی از هیات های مذهبی بزرگ، پلیس نامحسوس برای افزایش امنیت مردم مستقر کردیم و پلیس در همه شرایط در خصوص نظم و امنیت در کنار مردم است و همراهی و همکاری مردم با پلیس نیز مثال زدنی است.

به گفته وی، در کلانشهر تهران بیش از ۱۲ هزار هیات، مسجد، حسینیه و تکیه در ایام محرم فعالیت دارند که برای تمامی این اماکن مذهبی برنامه ریزی مناسبی در خصوص نظم دهی و امنیت عزاداران انجام شده است.

سردار رحیمی تاکیدکرد: اکنون پلیس در راستای نظم و امنیت به مردم در اوج اقتدار و قدرت است و اجازه نمی دهد فرد یا افرادی به این بی نظمی آسیب برساند.

408931