رقابت ۲تیم لیگ برتری بر سر بازیکن پرسپولیس

مهاجم ازبکستانی پرسپولیس با ۲ پیشنهاد لیگ برتری مواجه شده است.
تصویر رقابت ۲تیم لیگ برتری بر سر بازیکن پرسپولیس

به گزارش پرسون، با وجود اینکه مسئولان پرسپولیس هنوز موضع مشخصی درباره شرزود تمیروف نگرفته‌اند، این بازیکن ازبکستانی با پیشنهادهایی از لیگ ایران مواجه شده است.

تمیروف اگرچه در بازی‌های دوستانه پرسپولیس عملکرد خوبی داشته اما چند شب پیش و بعد از دیدار سرخ‌پوشان با تیم ملی امید خداحافظی عجیبی با هواداران داشت. البته مسئولان پرسپولیس در اظهارنظرهای خود جدایی این مهاجم ازبک را تکذیب و اعلام کردند که او از مسائلی دلخور بوده و این سوءتفاهم‌ها حل شده است.

با این وجود اما بحث جدایی تمیروف از پرسپولیس هم ادامه دارد. سرخ‌پوشان پایتخت به دنبال جذب مهاجم خارجی هستند و گفته می‌شود در صورت اضافه شدن یک بازیکن در خط حمله، یحیی گل‌محمدی به تمیروف اجازه جدایی خواهد داد.

در چنین شرایطی دو باشگاه ذوب‌آهن و پیکان برای جذب تمیروف اقداماتی انجام داده‌اند. با وجود مذاکرات مسئولان ذوب‌آهن و پیکان با پرسپولیسی‌ها، یحیی گل‌محمدی هنوز پاسخ مشخصی درباره جدایی این بازیکن نداده و همه چیز را به روزهای آینده و روند نقل و انتقالات تیمش منوط کرده است.

با این تفاسیر اگر جدایی تمیروف ازبکستانی از پرسپولیس قطعی شود، به احتمال فراوان شاهد ادامه حضور این مهاجم در لیگ برتر ایران خواهیم بود؛ جایی که او یا در تهران با پیراهن پیکان ادامه خواهد داد و یا اینکه به اصفهان می‌رود و زیرنظر مهدی تارتار کار خواهد کرد.

408928