احتمال تغییر سرپرست فدراسیون فوتبال

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر اساس‌نامه این اجازه را نمی‌دهد که سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال تا زمان برگزاری انتخابات در سمتش باقی بماند، حتما این اتفاق باید طبق نظر مجمع و هیات رییسه رخ دهد.
تصویر احتمال تغییر سرپرست فدراسیون فوتبال

به گزارش پرسون، بنیامین شکوه‌فر در حاشیه مجمع فدراسیون شنا، در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید آیا سرپرست فدراسیون فوتبال می‌تواند در انتخابات پیش‌رو جزو نامزدها باشد و اگر این چنین باشد عدالت زیر سوال نمی‌رود، گفت: در تمامی فدراسیون‌ها شرایط به گونه‌ای است که سرپرست فدراسیون نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند و فقط این وضعیت را در فدراسیون فوتبال می‌بینیم و این سوال مطرح است که آیا سرپرست فدراسیون می‌تواند در بخش ریاست فدراسیون شرکت کند یا خیر.

وی افزود: بنابراین طبق اساس‌نامه فدراسیون باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد. اگر اساس‌نامه این اجازه را نمی‌دهد که سرپرست فعلی تا زمان برگزاری انتخابات در سمتش باقی بماند، حتما این اتفاق باید طبق نظر مجمع و هیات رییسه رخ دهد.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: موضوعی که برای ما اهمیت دارد اجرای قانون و عدالت به صورت توامان است و نمی‌توان یکی را بر دیگری ترجیح داد. باید شرایط مساوی و برابر طبق نص صریح قانون و اساس‌نامه فدراسیون فوتبال برای نامزدهای انتخابات فراهم شود.

منبع: فارس

408313