جشن های تجلیل از دانش پژوهان ممتاز ، محملی برای نمایش افتخار به ذوب آهن اصفهان

سومین روزجشن تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن با حضور جمعی از دانش پژوهان ممتاز وخانواده های آن ها و همچنین مهندس رخصتی مدیر عامل وتعدادی از مسئولین ومعاونین شرکت ۱۲تیرماه در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای مخابرات اصفهان برگزار شد.
تصویر جشن های تجلیل از دانش پژوهان ممتاز ، محملی برای نمایش افتخار به ذوب آهن اصفهان

به گزارش پرسون،مهندس رخصتی در این مراسم گفت : از حضوردر جمع طلایی خانواده های ذوب آهنی به خود می بالم ومطمئن هستم همانگونه که شما ذوب آهنی ها همواره در عرصه صنعت تاریخ ساز بوده اید ، فرزندان شما این راه را استوارتر ومحکتر ادامه می دهند و امید است شاهد رشد وشکوفایی این سرزمین در همه عرصه ها به خصوص در زمینه صنعت فولاد باشیم.

وی ضمن آرزوی پیشرفت وسلامتی برای فرزندان خانواده ذوب آهن بیان نمود : من سه فرزند دارم که پسر اول دکترای عمران دارد وپسر دوم مهندس معمار است . همسران آنها پزشک و از خانواده ذوب آهن هستند که این موضوع برای من بسیار ارزشمند است و علاقه بسیارم به این مجموعه صنعتی را نشان می دهد وهمچنین فرزند سوم من در سال آخر دبیرستان تحصیل می کند.

دراین جشن از عسل کاظم زاده فرزند اکبر ، نخبه ذوب آهنی دارنده مدال طلای مسابقات سلول های بنیادی وبرنز برنگی ( هفتمین دوره مسابقات ملی دانش مغز) تقدیر ویژه به عمل آمد.

عسل کاظم زاده ۱۸ ساله در دبیرستان فرزانگان اصفهان مشغول به تحصیل می باشد و موفقیت های خود را مدیون حمایت های پدر ومادر می داند .

کاظم زاده در گفتگو با خبرنگار ما بیان نمود: از مجموعه صنعتی ذوب آهن که همیشه ودر همه حال با حمایت های خود باعث دلگرمی وتلاش مضاعف من شده اند بسیار تشکر می کنم.

مهندس اکبر کاظم زاده پدر این نخبه علمی نیز بیان داشت: این جشن ها که همراه با تجلیل وتقدیر از نخبگان علمی می باشد قطعا مسیر پیشرفت وتلاش علمی را دوچندان می کندوصمیمانه از مدیرعامل ومدیریت وهمکاران روابط عمومی تشکر می کنم.

گفتگو با شرکت کنندگان در جشن :

در حاشیه مراسم تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن با چند نفر از همکاران ومیهمانان گفتگو نمودیم که در ادامه می خوانید:

مهندس صالحی معاون خرید شرکت گفت: تجلیل از دانش پژوهان اتفاق بسیار مبارکی است که با این کار قدم های بلندی در جهت رشد علمی فرزندان این مجموعه صنعتی برداشته می شود تا در پیشرفت واعتلای کشور عزیزمان موثر باشند.

مهندس کرمی معاون فروش وبازاریابی شرکت گفت: این جشن ها ضمن اینکه اقدام بسیار خوبی در جهت فعالیت بیشتر فرزندان می باشد، روحیه وانگیزه همکاران ما وخانواده آنها را تقویت می کند وانشا.. در اینده شاهد بالندگی ودرخشش فرزندان ذوب آهنی در همه عرصه ها باشیم.

دکتر سجادیان پزشک داروساز بیمارستان شهید مطهری گفت : ابتکار عمل ذوب آهن در برگزاری این گونه جشن ها ستودنی است وبه نوبه خودم از همه برگزار کنندگان این جشن که انصافاً به خوبی وبا کیفیت انجام شد تشکر می کنم.

ابراهیم آقازاده انبار دار با سابقه ۲۴سال خدمت در شرکت گفت : برگزاری این جشن ها نشان می دهد مسئولین شرکت دغدغه خانواده های ذوب آهن را دارند واین مایه افتخار است.

محمد قدوسی اتشکارکوره بلند شماره ۳ گفت : من با افتخار در کارخانه ذوب آهن کار می کنم وخانواده ام بسیار خوشحال هستند که مسئولین شرکت از فرزندانمان حمایت می کنند واز همه کسانی که در برگزاری جشن همت کردند بی اندازه تشکر می کنم.

مهدی عسگری یکی از آتش نشانان پرتلاش شرکت گفت: برنامه های جشن عالی بود ونشاط خوبی را در بین خانواده ها ایجاد کرد.

جواد یزدی شاغل در مدیریت خدمات بیان نمود:از برگزاری این جشن ها خیلی خوشحالم ومحتوای برنامه ها عالی بود واز مدیر عامل وروابط عمومی شرکت صمیمانه تشکر می کنم.

مجتبی صادقی شاغل در فولادسازی گفت :من به تازگی بازنشسته شدم واز اینکه هم اکنون در این جشن شرکت کردم در کنار همکارانم هستم احساس خیلی خوبی دارم .

وی افزود : برنامه های این جشن شاد ومفرح بود . فرزندم از اینکه که عضوی از خانواده بزرگ ذوب آهن است، بسیار خوشحال است و بنده نیز افتخار می کنم که ذوب آهنی هستم.برای همه همکاران ومسئولین شرکت وبه خصوص مدیرعامل کارخانه آرزوی موفقیت دارم.

404197