شایعه فوت احمد مهران فر!

شایعه خبر درگذشت فوت احمد مهران فر یکی از بازیگران سریال پایتخت قدیمی و دوباره بازنشر شده تا توجه طرفداران این اثر را جلب کنند.
تصویر شایعه فوت احمد مهران فر!

به گزارش پرسون، ملوک طلوع نژاد سابقه حضور در سریال پایتخت را هم داشت. اگر فصل پنجم این مجموعه تلویزیونی پر طرفدار را دیده باشید، احتمالا به خاطر دارید که ملوک طلوع نژاد به همراه دو تن از اقوام اش به منزل نقی معمولی رفته بودند تا از او ویلچری را خریداری کنند. او علاوه بر این در سریال تاکسی برگشتی، تولید شبکه تبرستان هم به ایفای نقش پرداخته بود.

یکی از بازیگران سریال پایتخت درگذشت. این خبری است که برخی رسانه‌های داخلی در طول روزهای گذشته منتشر کردند و مخاطب را در نگاه اول به سمت و سوی فوت یکی از شخصیت‌های اصلی داستان سوق داد. اما بررسی متن این خبرها نشان می‌دهد که یک خبر قدیمی دوباره بازنشر شده تا توجه طرفداران سریال پایتخت جلب شود.

در واقع خبر مربوط به فوت ملوک طلوع نژاد، هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما، تلویزیون و گروه نمایش رادیو اهل استان گلستان است. او شهریور سال گذشته بر اثر ابتلای همزمان به قارچ سیاه و کرونا جان خود را از دست داد.

ملوک طلوع نژاد سابقه حضور در سریال پایتخت را هم داشت. اگر فصل پنجم این مجموعه تلویزیونی پر طرفدار را دیده باشید، احتمالا به خاطر دارید که ملوک طلوع نژاد به همراه دو تن از اقوام اش به منزل نقی معمولی رفته بودند تا از او ویلچری را خریداری کنند. او علاوه بر این در سریال تاکسی برگشتی، تولید شبکه تبرستان هم به ایفای نقش پرداخته بود.

در این میان تعداد محدودی از رسانه‌ها هم شایعه فوت احمد مهران فر، بازیگر نقش ارسطو را مطرح کردند که بررسی ما نشان می‌دهد که این خبر صحت ندارد. در این رابطه حتی خود مهران فر هم به شایعات توجهی نکرده و واکنشی هم به موضوع انتشار شایعه فوت اش نشان نداده است.

منبع: فرارو

403483