​این شرکت ها قربانی بیت کوین شدند

شرکت بیت فارمز (Bitfarms)، یک شرکت کانادایی که در حوزه ماینینگ فعالیت می‌کند، ۳ هزار بیت کوین را برای بهبود نقدینگی و پرداخت بدهی‌های خود فروخت.
تصویر ​این شرکت ها قربانی بیت کوین شدند

به گزارش پرسون، بیت‌فارمز در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد که در هفت روز گذشته، ۳ هزار بیت کوین را که تقریبا ۴۷ درصد از مجموع دارایی‌های بیت کوینی این شرکت (به مقدار ۶،۳۴۹ بیت کوین) است را فروخته است. این شرکت، از وجوه حاصل از فروش این بیت کوین‌ها، یعنی ۶۲ میلیون دلار برای کاهش بدهی‌ها و توازن مجدد بدهی خود با شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) استفاده خواهد کرد.

جف لوکاس، مدیر ارشد مالی بیت‌فارمز، گفت: فروش بخشی از دارایی‌ها و تولید روزانه بیت کوین به عنوان منبع نقدینگی، بهترین و کم‌ هزینه‌ترین روش در شرایط فعلی بازار است.

به گفته جف لوکاس، این شرکت دیگر تمام بیت‌ کوینی را که روزانه تولید می‌کند (تقریبا ۱۴ بیت کوین) را ذخیره نمی‌کند و در عوض از آن‌ها برای افزایش نقدینگی، کاهش بدهی و بهبود ترازنامه شرکت استفاده خواهد کرد.

لوکاس در ادامه افزود: در حالی که همچنان اعتقاد به افزایش قیمت بیت کوین در بلندمدت داریم، این تغییر استراتژی ما را قادر می‌سازد تا بر اولویت اصلی خود یعنی حفظ عملیات استخراج در سطح جهانی تمرکز کنیم و به رشد تجارت خود با بهبود وضعیت بازار و وضعیت ماینینگ ادامه دهیم.

منبع: رمزارز نیوز

402598