نشست مدیر مرزنیوز و مجله دیده‌بان مرز با معاون فرهنگی و اجتماعی مرزبانی فراجا

مهندس محمدنقی دیده‌بان، صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی اخبار مرز (مرزنیوز) و فصلنامه سراسری اجتماعی- اقتصادی «دیده‌بان مرز» با سرهنگ رضا شیراوژن، معاون فرهنگی و اجتماعی مرزبانی فراجا در محل ستاد فرماندهی مرزبانی کشور دیدار کرد.
تصویر نشست مدیر مرزنیوز و مجله دیده‌بان مرز با معاون فرهنگی و اجتماعی مرزبانی فراجا

به گزارش پرسون، در این دیدار بررسی ابعاد نحوه همکاری رسانه‌ای در خصوص مسایل و مشکلات مرز و مرزبانی و لزوم انعکاس تلاش‌های مرزبانان جان برکف و غیور کشور به منظور اطلاع‌رسانی موثر و گسترده مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

شایان ذکر است در این دیدار مباحثی همچون تداوم تشکیل جلسات اندیشه ورزی و اتاق فکر مرزبانی، برپایی جلسه هم‌اندیشی با بهره گیری از تجربه و دانش اصحاب رسانه و صاحب‌نظران در امور مرز و مرزبانی، برگزاری تور خبرنگاران برای بازدید از نقاط دور افتاده مرزی و تهیه گزارش از مسایل و مشکلات مرزنشینان و لزوم اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص آشنایی مردم با قوانین و مقررات مرزی از سوی مهندس دیده‌بان عنوان شد.

گفتنی است در این جلسه که سرهنگ محمدرضا خسروی مشاور رسانه‌ای فرماندهی مرزبانی فراجا و سرهنگ طاهر فرجی رییس اداره اطلاع رسانی و ارتباطات مرزبانی فراجا حضور داشتند، بر گسترش همکاری‌های دوسویه به منظور گسترش همکاری‌ها و آسیب‌شناسی در موضوعات مختلف مرزی تاکید شد.

لازم به توضیح است پرتال تحلیلی خبری اخبارمرز (مرزنیوز) به نشانی Marznews.ir با مجوز شماره ۲۷۰۳۲/۹۳ به تاریخ ۷/۱۱/۹۳ و همچنین فصلنامه سراسری دیده‌بان مرز با مجوز شماره ۸۳۱۷۵ به تاریخ ۱۶/۷/۹۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت جمعی از جوانان تحصیلکرده و توانمند کشور راه اندازی شده است و تلاش دارد اخبار تخصصی مرزها برای تنویر افکار عمومی، تأثیرگذاری در روند تصمیم‌گیری مسئولان و انعکاس گزارش عملکرد و فعالیت‌ها و اطلاعیه‌های مهم و زحماتی که در ستاد مرزبانی کشور کشیده می‌شود را منتشر نماید.

402550