نماینده مجلس: قبل از چادرنشینی مردم تدبیری کنید

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: مردم به‌خصوص دهک‌های پایین جامعه در بخش اجاره‌بها و ودیعه مسکن دچار مشکل شده‌اند؛ بنابراین لازم است قبل از اینکه مردم ناچار به چادرنشینی شوند، تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.
تصویر نماینده مجلس: قبل از چادرنشینی مردم تدبیری کنید

به گزارش پرسون، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: دهک های پایین جامعه در بخش اجاره بها و ودیعه مسکن دچار مشکل شده اند و باید قبل از اینکه مردم ناچار به چادرنشینی شوند، تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

رمضانعلی سنگدوینی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس، خطاب به علی نیکزاد که اداره مجلس را برعهده داشت، بیان کرد: وزرای جهاد کشاورزی و نیرو برنامه ریزی کرده اند برق چاه های کشاورزی از ساعت ۱۲ تا ۵ عصر هر روز قطع شود، برای کمک به کشاورزان که تامین امنیت غذایی کشور را برعهده دارند، باید روی این ساعت تجدیدنظر شود.

وی در ادامه اظهار کرد: کشاورزان گلستانی ۶۳۰ هزار تن گندم تحویل دولت دادند اما تاکنون تنها ۲۱۰۰ میلیارد تومان به آنها پرداخت شده است و ۵ هزار میلیارد تومان باقی مانده است، بنابراین لازم است در پرداخت هزینه گندم کشاورزان و مطالبات کلزاکاران تسریع گردد.

سنگدوینی گفت: مردم به خصوص دهک های پایین جامعه در بخش اجاره بها و ودیعه مسکن دچار مشکل شده اند، بنابراین لازم است قبل از اینکه مردم ناچار به چادرنشینی شوند، تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

منبع: ایسنا

402412