چشم پزشک‌ های قلابی در دام پلیس بناب

فرمانده انتظامی بناب از دستگیری ۳ کلاهبردار حرفه‌ای با جعل عنوان چشم پزشک که بیش از ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
تصویر چشم پزشک‌ های قلابی در دام پلیس بناب

به گزارش پرسون، سرهنگ سهراب شفقی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری چشم پزشک‌های قلابی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان بناب قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی محل اختفای کلاهبرداران حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه تعداد ۳ کلاهبردار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بناب با بیان اینکه افراد دستگیر شده خود را به شهروندان چشم پزشک معرفی و با مدرک جعلی و با انجام معاینات و لنز گذاری جعلی به چشم‌های شهروندان کلاهبرداری کرده بودند ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های فنی و مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به کلاهبرداری بیش از ۱۰ میلیارد ریالی از شهروندان اعتراف کردند.

سرهنگ شفقی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند اظهار کرد: شهروندان در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص جعل و کلاهبرداری مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

402245