مدیر شبکه نسیم در پشت صحنه «شوتبال»

سیدمحمدرضا خوشرو از استودیوی برنامه «شوتبال» بازدید و با عوامل برنامه دیدار و گفت‌وگو کرد.

تصویر مدیر شبکه نسیم در پشت صحنه «شوتبال»

به گزارش پرسون، در این دیدار مدیر شبکه ضمن گفت‌وگو با عوامل تولید، از تلاش تیم "شوتبال" برای تدارک این مجموعه قدردانی کرد.

خوشرو با اشاره به نظرات علاقه‌مندان و مخاطبان خاص "شوتبال" مأموریت این برنامه را در راستای رقابت بین دو گروه و ایجاد روحیه شور و نشاط در جامعه دانست و این موضوع را از وظایف مهم رسانه عنوان کرد.

او اظهار داشت: برنامه "شوتبال" افرادی را به‌ مخاطبان معرفی می‌کند که هر کدام‌ برای رسیدن به رشد و اهداف‌شان با قدرت پیش رفتند و توانستند برای کشور صاحب مقام باشند.

در این بازدید مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان تهیه‌کننده و حامد پیوندی کارگردان ضمن ارائه گزارشی از روند تولید این برنامه عنوان کردند که در فصل جدید، مجریان برنامه ارتباط خوبی با مخاطبان و شرکت‌کنندگان دارند و فضای امید و نشاط را به خوبی تداعی می‌کنند.

مسابقه "شوتبال" با اجرای سوگل طهماسبی و علی عامل هاشمی در دو گروه بانوان و آقایان شنبه تا سه‌شنبه ساعت 21:30 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

این برنامه همچون فصل‌های گذشته میزبان تیم‌های متشکل از قهرمانان و افتخارآفرینان کشور در عرصه‌های مختلف ورزشی است که در دو گروه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

منبع: تسنیم

402194