دستگیری فردی که لاستیک‌های آمبولانس را پاره کرد

دادستان تهران از دستگیری فردی خبر داد که با پنجر کردن چرخ‌های آمبولانس در تهران موجب جان باختن یک کودک ۲ ساله بیمار شده بود.
تصویر دستگیری فردی که لاستیک‌های آمبولانس را پاره کرد

به گزارش پرسون، علی صالحی دادستان تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ‌های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران موجب جان باختن کودک ۲ ساله بیمار شده بود، خبر داد.

این متهم که راننده اتوبوس است با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می برد و جسد دختر بچه ۲ ساله هم جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

روز سه‌شنبه به دلیل شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه دو ساله به دلیل ایست قلبی ـ تنفسی، به ناچار نیروهای اورژانس تهران برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودروهای دیگر پارک کردند.

نیروهای اورژانس پس از عملیات احیاء، قصد انتقال بیمار به آمبولانس را داشتند، متوجه شدند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس، آسیب دیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است!

نیروهای اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری را دادند که آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و جان خود را از دست داد و با تمام تلاش‌های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نیامد.

اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران پیگیر پرونده این کودک در مراجع قضائی شده بود.

401684