بازداشت زورگیرهای مسلح در جنوب تهران

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقان زورگیر مسلح که با تهدید سلاح گرم اقدام به زورگیری و سرقت می کردند خبر داد و گفت: از سارقان یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

تصویر بازداشت زورگیرهای مسلح در جنوب تهران

به گزارش پرسون، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اشاره به دستگیری زورگیران مسلح، افزود: در پی افزایش سرقت و زورگیری توسط موتورسیکلت دو ترک در محله ابوذر، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار عملیات کلانتری ابوذر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی‌های انتظامی ساعات تردد و حضور سارقان را شناسایی کردند، ادامه‌داد: روز گذشته حین گشت زنی در نقاط جرم خیز محله ابوذر موتورسواران را در یکی از کوچه ها در حال زورگیری و سرقت از شهروندی مشاهده و بی‌درنگ وارد عمل شده و در یک تعقیب و گریز طولانی هر دو متهم را زمین گیر و دستگیر کردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: در بررسی اولیه از متهمان یک قبضه سلاح کمری و ۶ تیر جنگی کشف شد و متهمان ۳۵ و ۴۲ ساله در تحقیقات اولیه به ۱۰ فقره سرقت به روش زورگیری و تهدید با سلاح گرم معترف که تعدادی از مالباختگان شناسایی شدند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به سوابق متعدد متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان، خاطرنشان‌کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.

396961