اکران خصوصی «عروس خاک»

فیلم کوتاه «عروس خاک» به کارگردانی؛ نویسندگی و کارگردانی ندا برات زاده یادگار در مجموعه فرهنگی سینمایی تصاویر ماندگار اکران شد.
تصویر اکران خصوصی «عروس خاک»

به گزارش پرسون، فیلم کوتاه ۲۰دقیقه ای عروس خاک به کارگردانی؛ نویسندگی و کارگردانی ندا برات زاده یادگار در مجموعه فرهنگی سینمایی تصاویر ماندگار با حضور عوامل تولید ؛ بازیگران و جمع کثیری از علاقه مندان به هنرنمایش و فیلم کوتاه اکران شد.

«عروس خاک» پدیده ای اجتماعی در فرهنگ سنتی را با ترکیبی از ژانر وحشت با نماهای تصویری و صداگذاری های دلهره اور به نمایش گذاشت .

کارگردان و تهیه کننده این فیلم کوتاه می گوید: پدیده‌ های اجتماعی نمادی از فرهنگ عرفی و سنتی ما هستند که باید برای شناخت بیشتراین وقایع و رویدادهارا معرفی و به تصویر کشید.

ندا برات زاده یادگار درباره هدف از ساخت این فیلم اظهار داشت: ما بر این باور اعتقاد داریم که نفرین می تواند دامن نزدیکان را بگیرد و بر آن صحه می گذاریم بنابر این.ضروری است به این باور ایمان آو اعتقاد داشته باشیم .

وی افزود: در این فیلم تلاش کردم که این پدیده قرار گرفتن در جایگاه شخص دیگر به نام همسر دوم را با ژانر وحشت به تصویر بکشم و این باور را در ذهن مخاطب بیدار کنم که شاید نفرین دیده نشود اما می تواند ماندگاری داشته باشد و در نسلی دیگر تاثیر خود را بگذارد.

برات زاده تصریح کرد: در این فیلم جوانان و باتجربه ها کنار هم قرار گرفتند تا فیلمی مخاطب پسند را به نمایش بگذارند.
مدیر تصویر برداری: مصطفی سعیدی
گریمور: آزاده اکبری
طراح لباس: فاطمه مظفر
مدیر تولید: عنابستانی
دستیار تولید: یاسین مومن زاده
دستیار کارگردان: داریوش ابریشمی
صدا بردار: محمد امین مجدی
منشی صحنه: فاطمه ملکی
خانواده عنابستانی به همراه رها مهرانفر بازیگر جوانی که برای نخستین بار جلوی دوربین رفته و نقش اول عروس را در این فیلم بازی کرد.

وی دوره بازیگری را نزد اساتیدی چون علیرضا خواجه و علیرضا سوزنچی پشت سر گذاشته و هم اکنون در فیلم تلویزیونی چک به کارگردانی حاجی زاده ایفای نقش دارد.

در این فیلم به موضوعات کلاهبرداری باصدور چک پرداخته شده است.

در پایان این مراسم از دست اندرکاران؛ بازیگران و عوامل تولید و تهیه این فیلم با اهدای لوح تقدیر و قدر دانی به عمل آمد.

396216