واژگونی هولناک پراید در اتوبان همت

در بزرگراه همت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه حادثه ساز شد.
تصویر واژگونی هولناک پراید در اتوبان همت

به گزارش پرسون، مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ:از واژگونی شب گذشته سواری پراید در رفیوژ میانی بزرگراه همت به شرق_پردیسان به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه خبر داد.

سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: در ساعت 16:45 شب گذشته و در پی رصد دوربین های کنترل ترافیک از محدوده های معابر پایتخت مبنی بر یک فقره برخورد و واژگونی سواری پراید دربزرگراه همت به شرق_پردیسان ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 23 پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

واژگونی پراید در بزرگراه همت

وی افزود: با حضور تیم کارشناسی در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا چند دور به دور خود چرخیده و پس از برخورد با گاردریل های میانی بزرگراه بروی سقف واژگون و در نهایت متوقف می گردد .

وی تصریح کرد: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده توسط نیروهای اورژانس بدلیل جراحات وارده به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل و خودروی وی نیز توسط جرثقیل راهور به محل ایمن انتقال یافت.

سرهنگ شریفی در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری نمایند.

396208