تبریک تولد «فرشته حسینی» به عشق زندگی اش

فرشته حسینی با انتشار عکسی از مراسم ازدواجش با نوید محمدزاده، تولد عشق زندگی اش را تبریک گفت.
تصویر تبریک تولد «فرشته حسینی» به عشق زندگی اش

به گزارش پرسون، فرشته حسینی بازیگر زن سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از مراسم ازدواجش با نوید محمدزاده، تولد عشق زندگی اش را تبریک گفت.

نوید محمد زاده بازیگر معروف سینما همسر فرشته حسینی زاده ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ است. نقش‌آفرینی وی در فیلم عصبانی نیستم (۱۳۹۲) موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردید، تا جایی که بسیاری محمدزاده را شایسته دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر می‌دانستند.

همچنین وی ۲ بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر و همچنین تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ گردیده‌است. نوید محمدزاده اولین تجربه حضور در نمایش خانگی را با سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی آغاز کرد.

وی علاقه زیادی به فوتبال داشت و در دوران نوجوانی قرار بود که فوتبالیست شود و برای تیم نوجوانان سایپا بازی کند که با دیدن یک فیلم مسیر زندگی اش به کلی تغییر کرد.

اثرگذاری این فیلم روی نوید محمدزاده به اندازه ای بود که او را عاشق سینما کرد و از او چهره موفقی در دنیای هنر ساخت.

محمدزاده مدتها به دلیل پوشیدن لباسهای ست با فرشته حسینی، مورد توجه کاربران قرار گرفته بودند تا اینکه در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با انتشار ویدئویی خبر از ازدواج خود با فرشته حسینی بازیگر کشرمان داد و در ۲۹ تیرماه از حلقه ازدواج همسرش رونمایی کرد.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی نقش خواهر و برادر را ایفا کردند.

منبع: سلام نو

391406