رونق تولید و اشتغال با همت ایران ترانسفو

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: سربازان گوش به فرمان معظم له در ایران ترانسفو در تلاش هستند با توسعه و بومی سازی دانش طراحی و تولید انواع ترانسفورماتور و رآکتور، ارادت به رهبری و ولایتمداری خود را بیش از پیش نشان دهند.
تصویر رونق تولید و اشتغال با همت ایران ترانسفو

به گزارش پرسون، مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای جهش در تولید و ارتقای توان داخلی و قطع وابستگی به واردات گفت: سربازان گوش به فرمان معظم له در ایران ترانسفو در تلاش هستند با توسعه و بومی سازی دانش طراحی و تولید انواع ترانسفورماتور و رآکتور، ارادت به رهبری و ولایتمداری خود را بیش از پیش نشان دهند.

دکتر ظهیری اظهار کرد: گروه صنعتی ایران ترانسفو در راستای ایجاد خطوط جدید تولید و لحاظ روند تولید در سنوات آتی با عنایت به سیاستهای توسعه ای وزارت نیرو در بخش تولید و انتقال شبکه برق کشور و نیز توسعه صادرات، با موافقت هیئت مدیره شرکت ،اقدام به جذب 400 نفر از جوانان مستعد برای تحقق جهش انقلابی دیگری در تولید و لبیک به اوامر مدبرانه رهبری عزیز بعنوان فرمانده کل نظامی و اقتصادی کشور در این جهاد همه جانبه می نماید.

وی افزود: شرایط و زمان دقیق استخدام متعاقبا اطلاع رسانی گردیده و آزمون استخدامی این نیروها ، در یکی از دانشگاه های استان برگزار خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو ،تحقق کلیه اهداف ترسیم شده این گروه صنعتی در سال جاری را نشانی دیگر از عزم و همت مجموعه ایران ترانسفو عنوان کرد.

گفتنی است با جذب این نیروها ، ایران ترانسفو طی دوسال و نیم گذشته حدود ۱۶۵۰ نفر از جوانان را بطور مستقیم برای تحقق برنامه تولید و تامین نیاز داخل و جهش برنامه صادراتی و نیز توسعه محصول و تجهیز خطوط تولید و خودکفایی صنعت برق کشور مشغول به کار کرده است. ایشان اظهار داشت تا پایان سالجاری اخبار ارزشمند و غرور آفرین از بالندگی و خودکفایی در تولید محصول و مواد مورد نیاز تولید به استحضار ملت عزیز ایران اسلامیمان خواهد رسید.

373408