جایزه بهترین کارگردانی ایتالیا برای «گورکن»

کاظم ملایی جایزه بهترین کارگردانی هفدهمین جشنواره فیلم‌ ترنی ایتالیا را برای فیلم سینمایی «گورکن» دریافت کرد.
تصویر جایزه بهترین کارگردانی ایتالیا برای «گورکن»

به گزارش پرسون، فیلم سینمایی «گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان هفته گذشته در بخش آثار سینمایی هفدهمین جشنواره‌ فیلم ترنی ایتالیا در کنار هفت فیلم از کشورهای سوییس، آمریکا، ایتالیا، مکزیک، افغانستان و اکراین روی پرده رفت و در نهایت هیات داوران این رویداد سینمایی جایزه بهترین کارگردانی خود را به کاظم ملایی برای فیلم سینمایی «گورکن» اهدا کردند.

«گورکن» همچنین در هفته گذشته در بخش مسابقه دهمین جشنواره‌ فیلم‌های آسیایی ونکوور کانادا و ششمین جشنواره‌ فیلم کرونادو آمریکا به نمایش درآمده است و هفته آینده نیز در بخش اصلی چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم استراسبورگ آمریکا اکران می‌شود.

هفدهمین دوره جشنواره فیلم ترنی مردم و ادیان با نمایش آثار مختلفی در بخش‌های سینمایی، کوتاه، واقعیت مجازی و مستند از ششم تا چهاردهم نوامبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۵ تا ۲۳ آبان ۱۴۰۰ به صورت حضوری در شهر ترنی ایتالیا برگزار شد.

ویشکا آسایش، حسن معجونی، مهراوه شریفی‌نیا، بهنوش بختیاری، رضا بهبودی، مهدی حسینی‌نیا، سیاوش چراغی‌پور، محمود نظرعلیان، حمیدرضا محمدی، محمدامین اسدی، یدالله شادمانی، ندا دهشیری و گوهر خیراندیش بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع: صبا

371771