بازیگر زن ایرانی در کنار کامران و هومن!

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی مهاجرت کرده عکسی از خودش در کنار کامران و هومن در خارج از کشور از خود منتشر کرد.
تصویر بازیگر زن ایرانی در کنار کامران و هومن!

به گزارش پرسون، پرستو صالحی بازیگر ایرانی استوری جدیدی در اینستاگرامش به انتشار گذاشت. بسیاری از کاربران او مدعی هستند که از ایران رفته است اما بسیاری هم این استوری صالحی را سفری کوتاه مدت عنوان کردند . وی مدتی است که در سینما و تلویزیون کمرنگ شده است.

پرستو صالحی بازیگر شناخته شده اما نه چندان معروف ایرانی است که چند روز پیش با آه و ناله از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. این بازیگر زن در صحبت های خود گریه می کند و می گوید به خاطر خانواده مجبور به رفتن شده است و با خواست خود نبوده!

وی خیلی وقت است که کم کار شده و قطعا حالا که در خارج از ایران به سر میبرد خوشحال است و این بغض و اشک ها تنها برای تبرعه کرن خود از این حرکت می باشد. خانم بازیگر در ویدیوی که از خود منتشر کرد گفت قصد کشف حجاب ندارد اما با سرعت تصویری استوری کرده که در کنار «کامران و هومن» دو برادر خواننده ایرانی آن هم دست به کمر حضور دارد.

صالحی به شخصه نگفت به کدام کشور رفته اما از آن جایی که کامران و هومن در ترکیه کنسرت دارند قطعا خانم بازیگر هم در این کشور می باشد. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

البته این حرکت خانم بازیگر آن قدر ها هم دور از انتظار نبود زیرا او ظاهرا به زور در ایران مانده بود و علاقه ای هم به حجاب نداشت و با توجه به حواشی که داشت انجام چنین کاری بعید نبود. احتمال می رود تا چند وقت دیگر تصاویر کشف حجابش هم در بیاید!

پرستو صالحی زمانی که در ایران حضور داشت گاهی اعتراضات تند و تیزی در مورد مسائل سیاسی می کرد و با وجود اینکه بازیگر پر کاری هم نبود اما بیش از ۲ میلیون فالوور در اینستاگرام نیز دارد.

منبع: سلام نو

367067