بیمارستان فوق تخصصی شهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود

سرمایه گذار و مجری راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی 160 تختخوابی شهر جدید هشتگرد از تکمیل و افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.
تصویر بیمارستان فوق تخصصی شهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود

به گزارش پرسون، مجید جلالی مهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط کنونی سطح سلامت جامعه، راه اندازی چنین مراکز درمانی مجهز می تواند به نزدیک شدن سرانه درمانی به استانداردهای جهانی کمک شایانی داشته باشد.
وی افزود: پس از شیوع بیماری کرونا علی رغم وجود مشکلات فراوان همچون عدم همکاری برخی از مسئولین وقت، افزایش فزاینده ارز و سایر موارد که شاید تکرار آن در این زمان فایده ای نداشته باشد، ما را بر آن داشت تا همت مضاعفی را برای ساخت، تکمیل و راه اندازی این مجموعه سلامت محور به کار ببندیم.

جلالی مهر ابراز داشت: امید است اکنون که شهردار جدید که خود از اهل فن طبابت و از دلسوزان واقعی جامعه پزشکی هستند با همدلی شورای اسلامی شهر و شرکت عمران شهر جدید هشتگرد همکاری لازم را برای راه اندازی و افتتاح این پروژه مهم داشته باشند تا بلاتکلیفی و تأخیرهای گذشته جبران شود.
وی تأکید کرد: در این موضوع مردم نیز باید نسبت به نبود مراکز درمانی مجهز در این شهر مطالبه گر بوده و کسانی که دغدغه ارتقاء سلامت جامعه را در سطح ملی دارند بایستی کمک حال مجریان و دست اندرکاران این مرکز درمانی فوق تخصصی باشند.
جلالی مهر اذغان داشت: یکی از آرزوهای من تکمیل و راه اندازی این بیمارستان به صورت جنرال بوده و از تمامی مسئولین امر انتظار دارم بدون فوت وقت نسبت به انتقال سند زمین اقدام کنند و در خوشحالی مردم منطقه برای راه اندازی زود هنگام آن سهیم باشند.
وی در پایان ضمن تبریک به دکتر شهرام صیادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی البرز، تصریح کرد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گران بهاء در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

365371