مدافع کره جنوبی به بازی ایران نمی رسد

کیم تائه هوان مدافع راست تیم ملی فوتبال کره جنوبی به دلیل مصدومیت دیدار با ایران را از دست داد.
تصویر مدافع کره جنوبی به بازی ایران نمی رسد

به گزارش پرسون، کیم تائه هوان مدافع راست 32 ساله تیم ملی فوتبال کره جنوبی، به دلیل مصدومیت 2 دیدار برابر سوریه و ایران از مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر را از دست داد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی با بیان این خبر اعلام کرد: دعوت از کیم تائه هوان برای دو دیدار از مرحله مقدماتی جام جهانی، به دلیل پیچ خوردگی عضله داخلی ساق پای راست لغو شد. ما تصمیم گرفتیم بازیکنی را جایگزین کیم تائه هوان نکنیم. تعداد کل افراد دعوت شده از 27 نفر به 26 نفر کاهش یافت.

کیم تائه هوان بازیکن اولسان هیوندای کره جنوبی است که در فینال لیگ قهرمانان آسیا، 90 دقیقه برابر پرسپولیس حاضر بود. او در مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی برای تیم ملی فوتبال کره جنوبی به میدان رفت اما در مرحله فعلی و دو دیدار برابر عراق و لبنان به تیم ملی دعوت نشده بود.

پیش از این نیز کوون چانگ هون هافبک سوون سامسونگ و یکی از موثرترین بازیکنان تیم پائولو بنتو، به دلیل آسیب دیدگی از فهرست تیم ملی این کشور خط خورد و چئونگ وو یونگ بازیکن تیم فرایبورگ آلمان جایگزین او شد. او زننده تنها گل پیروزی بخش کره در مرحله فعلی مقدماتی جام جهانی برابر لبنان بود و در بازی ها قبلی نیز برای کشورش گلزنی کرده بود.

تیم ملی فوتبال کره جنوبی فردا در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف سوریه می رود و سپس عازم تهران شده تا در تاریخ 20 مهر در استادیوم آزادی با ایران دیدار کند.

منبع: ورزش سه

364150