کره جنوبی به پیشواز شکست مقابل ایران رفت!

یک سایت کره ای نوشته پیروزی مقابل سوریه می تواند باعث شود حتی شکست احتمالی برابر ایران، شانس های کره برای صعود به جام جهانی را از بین نبرد.
تصویر کره جنوبی به پیشواز شکست مقابل ایران رفت!

به گزارش پرسون، وب سایت کره ای news1 در مطلبی بر اهمیت دیدار تیم ملی این کشور مقابل سوریه اشاره کرده و نوشته است که پیروزی در این بازی می تواند باعث شود حتی شکست احتمالی برابر ایران، شانس های کره برای صعود به جام جهانی را از بین نبرد.

این وب سایت با تیتر "در انتظار یک سفر دور و دراز به ایران، باید خط دفاعی سوریه شکسته شود"، نوشت: تیم ملی فوتبال به سرپرستی پائولو بنتو سرمربی پرتغالی در ادامه مرحله مقدماتی جام جهانی باید فردا شب با سوریه دیدار کند و سپس 12 اکتبر برای بازی خارج از خانه با ایران که قوی ترین تیم گروه محسوب می شود، آماده شود.

این وب سایت در ادامه نوشت: سخت ترین دیدار تیم ملی، مقابل ایران است. بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. جایی که تیم ملی کره جنوبی در مجموع 7 بار در آنجا به مصاف ایران رفته و 2 تساوی و 5 شکست را تجربه کرده و حتی یک بار نیز نتوانسته است پیروز شود. دیدار با سوریه که در انتهای گروه حضور دارد، در مقایسه با ایران دیدار راحت تری است بنابراین انتظار می رود کره این بازی را برنده شود.

در این گزارش آمده است: در صورت پیروزی بر سوریه، حتی اگر نتیجه دیدار برابر ایران خوب نباشد، ممکن است زخم مهلکی برای کره جنوبی محسوب نشود. با این حال، شکست برابر سوریه ضربه مهمی را به تیم وارد می کند. ما به ارائه یک بازی خوب و همچنین کسب نتیجه لازم نیاز داریم. در این صورت، تیم با روحیه بهتری به تهران پرواز می کند. برای تغییر افکار عمومی که حس سردی به تیم ملی دارند، با از نبرد برابر سوریه به خوبی استفاده کنیم.

این وب سایت در ادامه به گزارشی درباره راهکارهای لازم برای پیروزی بر سوریه نوشته و اضافه کرده است که کسب 3 امتیاز لازم مقابل این تیم، می تواند باعث شود حتی شکست در برابر ایران نیز منجر به از دست رفتن رویای صعود به جام جهانی نشود. تیم های ملی ایران و کره جنوبی روز سه شنبه 20 مهر و در استادیوم آزادی به مصاف هم می روند.

منبع: ورزش سه

364030