قایدی در فهرست ستاره های لیگ امارات

روزنامه الاتحاد به معرفی پنج ستاره موفق لیگ فوتبال امارات پرداخته که نام قایدی نیز در میان آنها دیده می شود.
تصویر قایدی در فهرست ستاره های لیگ امارات

به گزارش پرسون، روزنامه اماراتی الاتحاد در مطلبی به معرفی 5 ستاره موفق لیگ این کشور پرداخته که نام مهدی قایدی مهاجم ایرانی شباب الاهلی نیز در میان آنها دیده می شود. در این گزارش آمده است: در آغاز لیگ فصل جدید فوتبال امارات برخی از بازیکنان عملکردی داشته‌اند که مورد تمجید رسانه‌ها و فوتبال دوستان قرار گرفته و در واقع فراتر از انتظار ظاهر شده‌اند. در صدر این نفرات بازیکن تونسی فراس بالعربی دیده می‌شود که هیچکس در خصوص توانایی های این بازیکن با استعداد تردید ندارد. بازیکنی که فصل گذشته عملکرد درخشانی در الفجیره داشت و در این فصل عجمان را به جایگاه پنجم جدول لیگ رسانده و زننده چهار گل این تیم در شش بازی گذشته بوده است.

علی مدن بازیکن بحرینی که در العروبه بازی می‌کند نیز مهره تاثیرگذاری برای این تیم بوده و بیشترین دریبل موفق را در طول این 6 هفته به ثبت رسانده همچنین دو گل برای تیمش وارد دروازه حریفان کرده و 10 پاس تاثیرگذار به همبازیانش داده است.

محمد عباس بازیکن العین هم که تنها 19 سال سن دارد استعداد درخشان خودش را به خوبی نشان داده و مورد اعتماد سرمربی این تیم قرار گرفته است. عمر جمعه ربیع بازیکن جوان النصر دیگر ستاره جوانی است که توانایی خودش را نشان داده و به یک ذخیره تاثیرگذار برای این تیم تبدیل شده است.

همچنین بازیکن ایرانی، مهدی قایدی یکی دیگر از نفراتی است که استعداد بزرگ خودش را به خوبی نشان داده و می تواند نیروی تازه ای برای تقویت لیگ امارات محسوب شود. او در بازی با الشارجه عملکرد درخشانی داشت و موجب پیروزی تیمش در این مسابقه شد. قایدی که زننده دو گل شباب الاهلی در این بازی بود با توانایی های خودش می تواند به یکی از بازیکنان ماندگار در فوتبال امارات تبدیل شود در صورتی که به عملکرد رو به رشد و مثبت خودش ادامه بدهد.

منبع: تسنیم

364028