نقش آفرینی فریده سپاه‌منصور در «خوشنام»

فریده سپاه‌منصور، بازیگر پیشکسوت که این روزها مشغول بازی در سریال «خوشنام» است.
تصویر نقش آفرینی فریده سپاه‌منصور در «خوشنام»

به گزارش پرسون، فریده سپاه منصور، بازیگر سریال «نون. خ»، در خصوص فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «خوشنام» به تهیه‌کنندگی احمد زالی و به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده هستم. در این سریال نقش مادر بزرگ هومن حاجی عبداللهی در کاراکتر «شهرام» را ایفا می‌کنم. به نظر من بازخورد این سریال بسیار خوب خواهد بود و مردم آن را می پسندند.

این بازیگر در خصوص میزان تولیدات در دوران کرونا اظهار کرد: من حدود ۱۷ ماه کار نکردم و از دی ماه ۹۸ تا همین دوماه قبل که متاسفانه به بیماری منحوس کرونا دچار شدم در هیچ پروژه‌ای به عنوان بازیگر فعالیت نداشتم و بعد از این دوره و با بهبودی کامل واکسیناسیون انجام شد و خدارا شکر درحال حاضر در سریال جدید «خوشنام» به ایفای نقش می‌پردازم.

سپاه منصور در این خصوص که چرا تفاوت و فاصله زیادی بین دستمزدهای بازیگران وجود دارد؟ بیان کرد: یک عده معدود دستمزدهای نجومی می‌گیرند و بقیه ما چه در سینما و تلویزیون چوب همان عده معدود را می‌خوریم و ۹۹ درصد بازیگران ایران دستمزدهای بالا نمی‌گیرند ولی متاسفانه مردم بازیگران را ثروتمند می‌دانند که باید بگویم این طرز تفکر درباره ما درست نیست.

او در این خصوص که آیا دستمزد او در بازیگری با وضعیت اقتصادی امروز مطابقت دارد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: خیر به هیچ عنوان دستمزدهای ما با وضعیت اقتصادی روز جامعه مطابقت ندارد.

فریده سپاه منصور در این خصوص که چه درخواستی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همین طور پیمان جبلی، رئیس جدید صدا و سیما، دارد؟ به خبرنگار برنا گفت: درخواستی که از وزیر فرهنگ و رئیس صدا و سیما دارم این است که پیشکسوتان هنر را دریابند و رفاه را برای هنرمندان فراهم کنند و توجه کافی به آن‌ها شود درحقیقت فقط شعار کارساز نیست و نخواهد بود و درحال حاضر همه در شرایط سخت زندگی می‌کنند و باید در راستای بهبود وضعیت بشتابند.

منبع: برنا

363989