فعال سیاسی اصولگرا:

روحانی با ۸ سال دولت در آفتاب کاری نکرد؛ می‌خواهد دولت در سایه تشکیل دهد؟!

فعال سیاسی اصولگرا نسبت به عملکرد دولت سید ابراهیم رئیسی و دولت قبل توضیحاتی ارائه داد.
تصویر روحانی با ۸ سال دولت در آفتاب کاری نکرد؛ می‌خواهد دولت در سایه تشکیل دهد؟!

به گزارش پرسون، حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز درباره عملکرد دولت سید ابراهیم رئیسی در این مدت بیان کرد: آقای رئیسی براساس شعارهایش به دنبال بازگرداندن اعتماد عمومی به مردم بوده و در این مسیر به صورت میدانی در حال عمل کردن است؛ البته که او به هیچ کس هم باج نمی‌دهد. این مسائل می‌تواند نقطه آغازی برای اقدامات جدی در موضوعات اقتصادی باشد که معیشت مردم هم در آن دخیل است.

او ادامه داد: اگرچه به نظرم هنوز کارنامه اقتصادی دولت مناسب نیست که البته این هم به دلیل کسری بودجه‌ای است که در دولت روحانی ایجاد شده و به دولت رئیسی هم منتقل شده است ؛گرانی‌هایی هم که در اثر تورم ایجاد شده هنوز اثراتش مانده و تا محو شدن این اثرات ممکن است که دولت نتواند کار جدی انجام دهد.

کنعانی مقدم با اشاره به انتقادات جریان اصلاحات از دولت بیان کرد: چند مدل انتقاد وجود دارد؛ برای مثال برخی انتقاد می‌کنند که بتوانند در جریان سیاسی کشور باقی بمانند و از همین رو نیز ژست مخالفت می‌گیرند و برخی هم به تازگی واضح می‌گویند که اپوزوسیون هستند و از همین رو نیز کل نظام را زیر سوال می‌برند، اما افرادی که نقدهای منصفانه دارند چه از زبان اصولگرایان و چه اصلاح طلبان باید پاسخ داده شود.

فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به احتمال تشکیل دولت در سایه توسط حسن روحانی تصریح کرد: او ۸ سال دولت در آفتاب داشته است و هیچ اقدام مفیدی انجام نداد؛ حال چگونه می تواند دولت در سایه داشته باشد؛ در حالی که هنوز افکار عمومی پاسخ مناسب نسبت به عملکرد او دریافت نکرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فردی می تواند دولت در سایه داشته باشد که احزاب قوی پشت خود داشته و دوم اینکه مردم نسبت به عملکرد او دید مناسبی داشته باشند و مردم هم دیدشان به او این باشد که اگر او برگردد وضع بهتر می شود، نه اینکه با خود بگویند اگر او بیاید..

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

363859

مطالب مرتبط