علیزاده در تذکر شفاهی عنوان کرد؛

طرح رتبه بندی معلمان هنوز ایراد دارد/ فرهنگیان چشم به راه این طرح اند

نماینده مردم دهلران در مجلس برضرورت برطرف شدن تمامی اشکالات طرح رتبه بندی فرهنگیان برای ادای دین به جامعه معلمان تاکید کرد.
تصویر طرح رتبه بندی معلمان هنوز ایراد دارد/ فرهنگیان چشم به راه این طرح اند

به گزارش پرسون، بهزاد علیزاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی عنوان کرد: فرهنگیان چشم به راه اجرای طرح رتبه بندی هستند، لایحه دولت دارای اشکالاتی بود، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برخی از این اشکالات را رفع کرد، اما ایرادات همچنان وجود دارد.

نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس ادامه داد: اگر می خواهیم دین خود را به جامعه بزرگ فرهنگیان ادا کنیم، باید در زمان بررسی لایحه به گونه ای اقدام شود تا نظر فرهنگیان درخصوص دریافت معادل 80 درصد حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها تامین شود.

وی گفت: دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشتگان با امضای 208 نفر از نمایندگان در آذر سال 99 به هیات رئیسه تقدیم شد، اما تاکنون در این موضوع اقدامی صورت نگرفته است، از ریاست مجلس می خواهیم طرح مذکور را در دستور کار قرار دهد.

این نماینده مجلس خطاب به بانک مرکزی تذکر داد: عدم ابلاغ مصوبه هیات دولت درخصوص تمدید تسهیلات کشاورزی و دامداری سال 99 با سررسید سال 1400 باعث شده است بسیاری از بانک ها نسبت به انجام این دستور اقدام نکنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم گفت: یک سال و نیم است از زمان بازنشستگی فرهنگیان می گذرد، اما همچنان پرداخت پاداش پایان خدمت آنها صورت نگرفته که این امر با عدالت هم خوانی ندارد.

منبع : خانه ملت

363764