جیمزباند صاحب ستاره می شود!

«دنیل کریگ» بازیگر نقش جیمز باند در پیاده روی مشاهیر هالیوود صاحب ستاره می‌شود.
تصویر جیمزباند صاحب ستاره می شود!

به گزارش پرسون، بازیگر نقش مامور ۰۰۷ چهارشنبه ۶ اکتبر (۱۴ مهر) طی مراسمی ستاره خود در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود را دریافت می‌کند.

دنیل کریگ دوهزاروهفتصدوچهارمین بازیگری است که در این پیاده رو صاحب ستاره شده و پس از دیوید نیون، راجر مور و پیرس برازنان چهارمین هنرپیشه نقش جیمز باند است که به این افتخار نائل می‌شود. البته بری نلسون که در یک فیلم تلویزیونی نقش جیمز باند را بازی کرد نیز در طول فعالیت حرفه ای خود در این پیاده رو ستاره دار شده بود. ستاره کریگ در کنار ستاره مور در بلوار ۷۰۰۷ هالیوود نصب خواهد شد.

رامی مالک، بازیگر آمریکایی که نقش شخصیت منفی فیلم زمانی برای مردن نیست از مجموعه جیمز باند را بازی می‌کند، در مراسم نصب ستاره کریگ در پیاده روی مشاهیر هالیوود سخنرانی می‌کند و مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، تهیه‌کنندگان مجموعه جیمز باند، سخنران مهمان این مراسم خواهند بود.

کریگ علاوه بر درخشش در نقش مامور ۰۰۷ در فیلم‌هایی چون زمانی برای مردن نیست، کازینو رویال، ذره ای آرامش، اسکای فال و اسپکتر، برای بازی در فیلم معمایی چاقوهای بی غلاف (Knives out) نامزد جایزه گلدن گلوب شد و در فیلم‌های معروفی چون دختری با خالکوبی اژدها، لوگان خوش شانس، مونیخ، جاده ای به سوی تباهی، عشق پایدار و مادر نیز نقش آفرینی کرده است. این هنرپیشه ۵۳ ساله به عنوان بخشی از فعالیت پساجیمزباندی خود بهار آینده در نقش اصلی تئاتر مکبث روی صحنه خواهد رفت.

منبع: ایسنا

363685