افتتاح دو ایستگاه جدید مترو

رئیس شورای شهر تهران از افتتاح دو ایستگاه جدید در خط 6 و 7 و تعدادی اتوبوس نو طی روزهای آتی خبر داد و گفت: ادغام معاونت‌های شهرداری کار مطالعاتی مفصل می‌طلبد و اکنون تصمیمی در این زمینه نداریم.

تصویر افتتاح دو ایستگاه جدید مترو

به گزارش پرسون، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، درباره سرانجام افتتاح ایستگاه‌های جدید مترو اظهار داشت: به احتمال زیاد فردا دوشنبه افتتاح ایستگاه جدید مترو در خط 6 و طی 20 روز آینده افتتاح ایستگاه جدید در خط 7 خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ایستگاه شهید رضایی در خط 6 و ایستگاه توحید در خط 7 بزودی افتتاح می‌شود، افزود:‌ ان‌شاءالله تعدادی اتوبوس نیز برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در حال آماده شدن است که به زودی وارد خطوط اتوبوسرانی می‌شود و ان‌شاءالله بهره‌برداری از ایستگاه‌های جدید و اتوبوس های نو تداوم خواهد داشت.

رئیس شورای شهر تهران درباره موضوع ادغام برخی از معاونت‌ها که در دوره مدیریت شهری قبلی مطرح بود، گفت: ادغام معاونت‌ها به سرعت نیست و این قضیه کار مطالعاتی مفصل می‌طلبد.

چمران گفت: قبلا دو معاونت برنامه‌‌ریزی و توسعه نیروی انسانی با یکدیگر ادغام شده و اکنون تصمیمی برای ادغام معاونت‌ها نداریم.

منبع: فارس

363422