رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان؛

برنامه امروز مسابقات آزادکاران ایران

در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز سرلک، یزدانی، نخودی و قاسم پور، امروز به مصاف حریفان خود می روند
تصویر برنامه امروز مسابقات آزادکاران ایران

به گزارش پرسون و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا سرلک در وزن 57 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در وزن 65 کیلوگرم، محمد نخودی در وزن 79 کیلوگرم و کامران قاسم پور در وزن 92 کیلوگرم نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم هستند که از ساعت 12 امروز به مصاف حریفان خود می روند.

قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جوزپه ویلارو از اکوادور وجمال الصبری از یمن می رود. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با گابریل جاناتچ از اتریش کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان سباستین ریورا از پورتوریکو و ماکسیم ساکولتان از مولداوی می رود. در این وزن 27 نفر حضور دارند.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی در دور اول به مصاف کانوا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مبارزه میان رستم راسویف از اوکراین و آرمان آواگایان از ارمنستان کشتی می گیرد. در این وزن 25 نفر حضور دارند. جردن باروز در بالای گروه قرار دارد.

در وزن 92 کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان هریبرتو ساندی کاستاریکا از وآندریل ولاوسف از اوکراین مبارزه می کند. در این وزن 20 نفر حضور دارند. جی دن کاکس در گروه قاسم پور حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی با وی برخورد نخواهد کرد.

منبع: ایلنا

363415