دروغ‌های شاخ اینستاگرامی برملا شد

اخیرا خبر فوت ندا یاسی، یکی از پرحاشیه‌ترین شاخ‌های اینستاگرام دست به دست می‌شود چراکه اینستاگرام صفحه او را به حالت یادبود درآورد و به شایعه فوت او دامن زد اما اکنون ویدیویی انتشار یافته که خبر از زنده بودن او می‌دهد.
تصویر دروغ‌های شاخ اینستاگرامی برملا شد

به گزارش پرسون، ندا یاسی از شاخ های اینستاگرامی است که در جنوب ایران فوق لیسانس پرستاری از کانادا دارد. او مدتی به کمپ پناهندگان در ترکیه رفت و بعد توانست اقامت کانادا را بگیرد.

به دنبال انتشار خبر مبنی بر فوت ندا یاسی سرویس اینستاگرام چند وقتی حساب او را به حالت یادبود درآورد. این اینفلوئنسر اینستایی بعد از نقل مکان از کانادا به ترکیه حدود یک ماهی می شود که هیچ گونه فعالیتی در صفحاتش نداشته است به همین دلیل کاربران دنبال کننده او گمانه زنی هایی کرده اند که امکان دارد او فوت کرده باشد.

ندا یاسی در پارتی شبانه
همه چیز طبق برنامه ریزی ندا یاسی پیشرفت تا اینکه نتوانست جلوی خودش را بگیرد و در یک پارتی شبانه در ترکیه شرکت کرد و بالاخره مشخص شد که او زنده است و این مدت به مردم دروغ گفته است. و بعد از آن که لو رفت که زنده است طی یه اقدام از قبل مشخص شده و فریبکارانه ترتیبی داد تا دوستانش به همراه پلیس به محل زندگی او بروند و او را نجات دهند !

ندا یاسی چطور سر اینستاگرام را هم کلاه گذاشت؟
او برای اینکه بتواند مردم را فریب بدهد مدارک جعلی فوت خود را به اینستاگرام فرستاده بوده و حالا احتمالا به اینستاگرام می گوید که اشتباه شده است. ندا یاسی یکی از چهره های جنجالی اینستاگرام است که رفتار او بسیار ناشایست است و جزو چهره های اینسناگرامی ست که برای به دست آوردن فالوور بیشتر هرکاری می کند. این چهره اینستاگرامی با دعوت چهره های جنجالی و سوالات بعضا غیر اخلاقی بازدید کنندگان زیادی پیدا کرد. او گاهی در لایوها رفتارهای غیر اخلاقی و حرف های رکیک می زد و حواشی بسیاری داشت. اطلاعات دقیق از خود نداده اما به نظر می رسد حدود ۳۵ سال سن داشته باشد و چند سالی می شود از کشور مهاجرت کرده است.

منبع: سلام‌نو

362945