فال روزانه پرسون؛ 6 مهرماه

فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.
تصویر فال روزانه پرسون؛ 6 مهرماه

به گزارش پرسون، فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم به همین نیت با آن مواجه شوید.

فال روزانه فروردین (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین فروردین ماه می‌گوید: کلید موفقیت در دست توست. شرایط می‌تواند چیزهایی را به نفع یا ضرر تو تغییر دهد اما در عین حال برنده نهایی تو هستی چون اراده تو بر شرایط غالب است.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: باید ورزش را جدی گرفت و از مصرف چیزهایی که سلامتی تو را تهدید می‌کند جدا خودداری کرد.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: اشتباهات عده‌ای برای تو مشکل مالی درست کرده و تو ناامید و دلسرد شده‌ای. به جای ناراحتی باید با صبر و حوصله آنها را متوجه خطاهایشان بکنی.

متولدین فروردین
رنگ شانس: قرمزملایم
اعداد شانس: ۶ ، ۹، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال: سه شنبه
همراهان مناسب: مرداد، خرداد، آذر

فال روزانه اردیبهشت (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین اردیبهشت ماه می‌گوید: همیشه کارها بر یک روند نخواهند بود. به خصوص که تو در شرایط فعلی، بعضی از پشتوانه‌هایت را از دست داده‌ای. خود را برای تغییرات عاطفی جدید آماده کن که به زودی از راه می‌رسد.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: کارهای روزمره، خسته کننده خواهد بود. هر از گاهی باید در آب راکد موجی انداخت تا حرکت تازه‌ای پیدا کند. به دیگران کمک تا در روزهای سخت تو را از یاد نبرند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: برنامه‌های مالی تو همچنان پیش می‌روند. جایی برای نگرانی نیست. برآورد هزینه‌هایت بهتر است با بررسی و تحقیق باشد تا بعداً مشکلی برایت پیش نیاید.

متولدین اردیبهشت
رنگ شانس: صورتی وآبی روشن
اعداد شانس: ۵ ، ۶، ۱۳، ۱۸۸، ۴۵۲۴

روز اقبال: جمعه
همراهان مناسب: تیر، شهریور، دی، اسفند

فال روزانه خرداد (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین خرداد ماه می‌گوید: به کسی که نسبت به او شناخت کامل و دقیقی نداری نمی‌توان اعتماد کرد. باید دوستی‌ها و رفاقت‌ها را در عمل آزمود و سپس آنها را باور کرد. رفاقتی که از آزمون‌ها سالم عبور کرده باشد مثل چک تضمین شده‌است.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: می‌توانی نامه‌ای برای یک دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده اما نوشتن یا خواندن یک نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌کند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: مسائل پیچیده و مهمی در امور مالی پیش می‌آید که باید نسبت به آنها کاملاً هشیار باشی. توانایی و هوش اقتصادی تو همیشه زبان‌زد همگان است پس باید در حد و اندازه‌ات ظاهر شوی.

متولدین خرداد
رنگ شانس: نارنجی
اعداد شانس: ۳ ، ۵، ۲۴، ۴۳۳، ۲۵۴۵

روز اقبال: چهارشنبه
همراهان مناسب: مرداد، فروردین، مهر، بهمن

فال روزانه تیر (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین تیر ماه می‌گوید: همسر به تو احتیاج دارد. بخصوص پس از اتفاق اخیری که برای او افتاده احتیاج به محبت و توجه بیشتری دارد. بعضی مسائل کوچک را باید با گذشت نادیده گرفت و رد شد.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: عوض کردن محل سکونت یا کار و ورود به یک خانه جدید می‌تواند نشانه ورود به یک مرحله تازه باشد. باید از گذشته‌ها به اندازه کافی درس آموخته و در آینده از آنها استفاده کرد.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: سنگین می‌آیی و می‌روی. تحرک نداشتن بزرگترین نقطه ضعف توست. تن‌پروری و خوابیدن، روح آدمی را می‌کشد. چون اسب جنگی باید چابک و راهوار بود.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: گام‌های درست و حساب شده مفید بوده و در پایان منافع زیادی خواهد داشت. جایی برای نگرانی وجود ندارد چون مشکلی نیست که از عهده حل آن برنیایی.

متولدین تیر
رنگ شانس: سفید نقره ای، آبی نیلی
اعداد شانس: ۲ ، ۴، ۱۲، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال: دوشنبه
همراهان مناسب: اردیبهشت، اسفند، آبان

فال روزانه مرداد (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین مرداد ماه می‌گوید: فرصتی به تو داده می‌شود تا بتوانی خطاهای گذشته‌ات را تصحیح کنی و دوباره دل او را بدست آوری. باید از خطاهای گذشته پند گرفت و به گونه‌ای عمل کرد که هرگز دیگر تکرار نشود.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: اخبار خوشحال‌کننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست. روش زندگیت را عوض کن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. باید به آینده‌ات امیدوار باشی.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: همیشه اگر به مشکلات کوچک مالی توجه نکنی تبدیل به غول بزرگی خواهد شد. برای جلوگیری و مقابله با این غول بزرگ باید حوصله به خرج داد و با تلاش و کوشش مسائل را حل کرد.

متولدین مرداد
رنگ شانس: زرد، طلایی
اعداد شانس: ۱ ، ۴، ۳۴، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال: یکشنبه
همراهان مناسب: فروردین، آذر

فال روزانه شهریور (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین شهریور ماه می‌گوید: زمانی رسیده که می‌توانی یک‌نفس عمیق بکشی و مطمئن باشی که به زودی به خواسته و آرزویت می‌رسی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: موقعیت اقتصادی تو در حال حاضر خوب است پس سعی کن درست و به موقع خرج کنی. باید سعی کنی از موقعیت‌های کاری یا تحصیلی پیش رویت به خوبی استفاده کنی تا همیشه وضعیت مالی‌ات خوب و تضمین شده باشد.

متولدین شهریور
رنگ شانس: قهوه ای وکرم
اعداد شانس: ۰ ، ۵، ۱۶، ۸۸۸، ۶۸۴۸

روز اقبال: چهارشنبه
همراهان مناسب: دی، اردیبهشت

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین مهر ماه می‌گوید: مهم این است که از یک خطا عبور کرده و آن را جبران کنی. هیچ‌کس نیست که در زندگی خود دچار اشتباهات کوچک یا بزرگ نشده باشد. پشیمانی تنها کافی نخواهد بود.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: برای تغییر اوضاع مالی باید دست به ریسک بزنی. گاهی اوقات تمایل داری دست به تجربه‌هایی بزنی اما همیشه وسوسه‌ها و تردیدها مانع می‌شود. باید این وسوسه‌ها را از خود دور کنی و با جرات و جسارت و البته با فکر وارد کار شوی.

متولدین مهر
رنگ شانس: بنفش وقهوه ای
اعداد شانس: ۲ ، ۶، ۱۶، ۴۳۲، ۹۱۴۳

روز اقبال: جمعه
همراهان مناسب: آذر، بهمن، خرداد

فال روزانه آبان (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین آبان ماه می‌گوید: تا حدود ۹ روز دیگر در بهترین روزهای عشق و عاطفه بسر می‌بری. چنانچه در این ایام تغییری ایجاد شود بسیار تأثیرگذار خواهد بود. به اطرافیان خود به خوبی بنگر. احساس می‌کنی که بیش از پیش مورد توجه واقع می‌شوی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: گوش کردن به موزیک، بهترین راه وقت گذرانی پیشنهادی ما برای امروز توست.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: شاید بهتر باشد کمی سرخ‌کردنی و پختنی را از برنامه غذایی روزانه‌ات حذف کنی و با خام‌خواری یا خوردن میوه و سبزیجات سلامتی‌ات را تضمین کنی. این فقط یک پیشنهاد است.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: اگر به فکر پیشنهاد برای اضافه کردن حقوق یا تغییر شغل هستی روز بسیار مناسبی است.

متولدین آبان
رنگ شانس: قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس: ۳ ، ۵، ۷ ، ۸، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال: سه شنبه
همراهان مناسب: تیر و اسفند

فال روزانه آذر (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین آذر ماه می‌گوید: با فردی آشنا می‌شوی که برای تو شانس خواهد آورد. البته معنای این خبر این نیست که از این پس باید چشم و گوش بسته مطیع و تابع او باشی. بلکه می‌توان با کمک او به اهداف خوبی رسید.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: ناامید و مأیوس نباش. به زودی خبری خوشحال‌کننده می‌رسد و درمی‌یابی که نمی‌توان با ناامیدی به هیچ موفقیتی دست یافت. پس یاس و افسردگی رو از پنجره بنداز بیرون!!!

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: مصرف دخانیات یا قهوه و کافئین به میزان زیاد آسیب‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. بهتر است با ورزش و فعالیت‌های جسمی، بدنی سالم و تندرست داشته باشی. جوانی و شادابی خود را تقویت کن تا در کارها موفق گردی.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: وضعیت مالی تو خوب است و جایی برای نگرانی نیست. باید از اسراف و تبذیر جلوگیری کرد و همچنان میانه‌رو بود. وقتی درآمد تو دو برابر شد آنوقت می‌توان حساب تازه‌ای باز کرد.

متولدین آذر
رنگ شانس: آبی وسفید
اعداد شانس: ۳ ، ۱۲، ۵۸۲، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال: پنجشنبه
همراهان مناسب: فروردین، مهر، مرداد، بهمن

فال روزانه دی (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین دی ماه می‌گوید: بعضی عشق‌ها آتشین اما کم‌عمق و سطحی هستند. گردبادی برپا می‌کنند و زود هم سرد می‌شوند. اما بعضی عشق‌ها عمیق است و ملایم. باید به خودت زمان بدهی تا متوجه شوی متعلق به کدام گروه است.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: ستاره بخت و اقبال تو به زودی شروع به درخشیدن خواهد کرد. با شنیدن خبر یا موضوعی یک نگرانی بزرگ را فراموش می‌کنی.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: خوردن مقدار کمی شکلات در هفته به تو شادی و نشاط می‌دهد و همین می‌تواند در سلامتی‌ات نیز مؤثر باشد چون زمانی که روح بانشاط باشد، جسم نیز سالم خواهد بود.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: امروز موقعیت اجتماعی دلخواهی خواهی داشت. بعضی برنامه‌های کاری یا درسی‌ات تغییر می‌کند و به پایگاه‌های مطمئنی دست خواهی یافت.

متولدین دی
رنگ شانس: سفید و قهوه ای
اعداد شانس: ۸ ، ۹، ۶۲، ۱۲۲، ۷۵۴۴

روز اقبال: شنبه
همراهان مناسب: شهریور، اردیبهشت

فال روزانه بهمن (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین بهمن ماه می‌گوید: یکی از بدی‌های تو این است که زبانت زودتر از عقل و فکرت دست به کار می‌شود و بند را آب می‌دهد باید کمی خوددار باشی تا در زمان مناسبی کارها روبه‌راه شود.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: خبر یا نامه‌ای خوشحالت می‌کند. تغییر و تحولاتی در امور روزانه‌ات پیش خواهد آمد که ثمره‌اش شادی و نشاط توست. برای کار تازه‌ای به تو پیشنهادهای جدیدی خواهد شد.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: اگر بتوانی صبح کمی زودتر بیدار شوی و چند دقیقه ورزش کنی، مطمئناً روحیه بهتر و شادابتری خواهی داشت. در مواد غذایی مصرفیت هم دقت کن و برنامه‌ریزی داشته باش.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: یک دوره کلافه کننده در پیش داری. در برخورد با آن به جای اینکه به آشفتگی دامن بزنی، سعی کن افکارت یا کارهایت را منظم و به ترتیب اهمیت پشت سرهم قرار دهی. بعضی نقطه نظرهایت در محیط کاری یا جمع دوستان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. برای پیشرفت کارت ناچار می‌شوی بر معلومات و اطلاعات خود در زمینه موردنظر بیفزائی.

متولدین بهمن
رنگ شانس: آبی تیره
اعداد شانس: ۴ ، ۸، ۱۰، ۸۴، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال: یکشنبه
همراهان مناسب: خرداد، آذر، مهره

فال روزانه اسفند (سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰)

فال روزانه در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین اسفند ماه می‌گوید: یک توفان احساسی داری. بهتره هیچ تصمیمی نگیری تا اوضاع مساعد شود. همین روزها بدون هیچ دلیل خاصی با مخالفتهای یکی از اعضای خانواده یا یک دوست نزدیک مواجه می‌شوی. مقداری اوقات تلخی و بگومگو با یکی از دوستان داری. آشنایی تازه، فکر و خیالهایی برایت دارد.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده‌است: یک اتفاق شیرین تا مدتی فکرت را مشغول کرده و خاطره‌انگیز خواهد شد. یک دوست یا فامیل عزیز را مدتی است فراموش کردی، اما او به تو فکر می‌کند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده‌است: اگر مبتلا به بیماری‌های ریوی یا قلبی هستی یا چند وقتیه که احساس سنگینی روی سینه و شش‌هات می‌کنی، بهتره حدالمقدور بیرون نری، اما اگر مجبوری از ماسک استفاده کن.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده‌است: به زودی با مقداری تغییرات در کار یا تحصیلت مواجه می‌شوی. فکر تغییراتی در محل زندگی یا شغل، تو را آزار می‌دهد. باید تردید را کنار بگذاری و تصمیم قطعی‌ات را بگیری.

متولدین اسفند
رنگ شانس: آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس: ۷ ، ۱۱، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال: پنجشنبه

همراهان مناسب: اردیبهشت، تیر، دی، آبان

فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

فال روزانه متولدین تیر

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

فال روزانه متولدین مرداد

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال روزانه متولدین مهر

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه متولدین آبان

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین آذر

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

فال روزانه متولدین دی

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

فال روزانه متولدین بهمن

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فال روزانه متولدین اسفند

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

352433