نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه‌ها امروز منتشر می‌شود‌

نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در سال ۱۴۰۰ امروز ۲۴ شهریور ماه اعلام می‌شود.

تصویر نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه‌ها امروز منتشر می‌شود‌

به گزارش پرسون، سازمان سنجش در خصوص نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در سال ۱۴۰۰ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ برگزار شد، می‌رساند نتایج اولیه آزمون یاد شده امروز ۲۴ شهریور ماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

متقاضیان هریک از دستگاه‌های آزمون فوق پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی به اطلاعیه‌ای که از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ در درگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی: www.msrt.ir قرار می‌گیرد، مراجعه و پس از مطالعه اطلاعیه یادشده و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در این اطلاعیه، برای هر یک از دانشگاه‌ها یا موسسات آموزش عالی، پژوهشی و یا پارک‌های علم و فناوری که متقاضی شدند، اقدام کنند.

آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری ۲۲ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

350015