گپی با «نسرین بابایی»؛

کارگردانی و فیلمنامه قوی سریال" افرا" سبب جذب مخاطب شد

نسرین بابایی بازیگر سریال «افرا» درباره ویژگی‌های این سریال سخن گفت.
تصویر کارگردانی و فیلمنامه قوی سریال" افرا" سبب جذب مخاطب شد

به گزارش پرسون، نسرین بابایی بازیگر سریال «افرا» گفت: فیلمبرداری این سریال چند ماه پیش به پایان رسید و آخرین سکانسی که من در آن بازی داشتم مربوط به صحنه‌ای می‌شود که در شهرک دفاع مقدس مقابل مهدی سلطانی سکانسی را بازی می‌کنم.

او افزود: سریال «افرا» از آن معدود کارهایی است که توانست از همان قسمت اول با مخاطب ارتباط برقرار کند، در‌ صورتی که قسمت‌های زیادی باید از دیگر تولیدات تلویزیون پخش شود تا تماشاگر آن مجموعه را بپذیرد. ارتباطی که مخاطبان با «افرا» برقرار کرده‌اند نیز به دلیل فیلمنامه خوب و کارگردانی صحیح بهرنگ توفیقی به وجود آمده است.

این بازیگر با اشاره به اینکه سریال «افرا» دلیلی برای آشتی دوباره مردم با تلویزیون است، بیان کرد: گروه بازیگران این سریال از دیگر نکات مهم «افرا» به شمار می‌آید چراکه فیلمساز با دقت و وسواس بسیاری برای هرکدام از شخصیت‌های سریال بازیگران مناسبی انتخاب کرده است.

بابایی درباره بازی مقابل مهدی سلطانی عنوان کرد: این بازیگر با صبر و حوصله‌ای که دارد، به بازیگر مقابل خود اعتماد به نفس خوبی می‌دهد. همین دلیل نیز سبب شده کار کردن با چنین بازیگری بسیار مطلوب باشد و من نیز در «افرا» فرصتی پیدا کردم تا از مهدی سلطانی نکات خوبی بیاموزم.

او با بیان اینکه از زمان پخش سریال «افرا» بازخوردهای بسیار خوبی از مردم دریافت کرده است، گفت: خوشبختانه نظراتی که از سوی مردم به من می‌رسد بسیار مثبت و امیدوار کننده‌ است. حتی ابراز احساسات مردم نیز در سکانس‌های متفاوت سریال شدت زیادی داشت به عنوان مثال پس از کشته شدن پیمان به من می‌گفتند که نمی‌توانستند جلوی اشک‌های خود را در آن لحظه بگیرند.

این بازیگر در پایان درباره پیشنهادها و فعالیت‌های جدید خود اعلام کرد: پس از پایان فیلمبرداری سریال «افرا» تا به امروز پیشنهاد بازی در کاری را قبول نکرده‌ام، چراکه دوست داشتم این مجموعه روی آنتن برود و بازخوردهای مردم را دریافت کنم. به نظرم هر بازیگری با کمی صبر قادر است به بهتر شدن کار خود کمک کند و همچنین امیدوارم بتوانم با معرفی توانایی‌های خودم امکان حضور در سینما را پیدا کنم.

منبع: صبا

349740