نگفته هم پیداست!/ روحانی به محیط زیست هم رحم نکرد

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی مصوبات و مجوزهای ۳ ماهه آخر سازمان محیط زیست، دولت روحانی در این فراکسیون به صورت ضربتی خبر داد.
تصویر نگفته هم پیداست!/ روحانی به محیط زیست هم رحم نکرد

به گزارش پرسون، سمیه رفیعی با اشاره به تصویب برخی مصوبات و ارائه برخی مجوزهای ضد محیط زیستی در روزهای آخر دولت روحانی، گفت: با توجه به عدم استقرار رئیس جدید سازمان حفاظت محیط زیست، فراکسیون محیط زیست از هفته جاری با تشکیل کارگروهی ویژه، کلیه مصوبات و مجوزهای صادره در ۳ ماهه آخر فعالیت دولت روحانی را بررسی می‌کند.

وی تاکید کرد: از نظر فراکسیون محیط زیست مجلس، چراغ سبز سازمان محیط زیست به پروژه‌هایی همچون ماریناپارک خزر که موجب استحصال چندین هکتار از سواحل دریای خزر و خاکریزی میلیون‌ها متر مکعب در دریا می‌شود، به هیچ عنوان قابل دفاع و تایید نیست.

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر مصوباتی چون حذف مجوز سازمان محیط‌ زیست در خصوص واردات برخی محصولات تراریخته که امنیت غذایی، سلامت مردم و ایمنی زیستی و اکولوژیک کشور را به خطر می اندازد، در روزهای آخر دولت دوازدهم احتمالا با هدف تامین منافع عده‌ای خاص صورت گرفته است.

رفیعی با اشاره به نقش نظارتی مجلس تاکید کرد: قطعا مجلس انقلابی اجازه نمی‌دهد روزهای پایانی و زمان تغییر دولت بهانه‌ای برای سوء استفاده برخی افراد در تخریب محیط زیست شود.

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی کلیه مجوزهای طرح‌های ارزیابی زیست محیطی طی این مدت در مجلس خبر داد و گفت: کلیه مجوزهای شبه ناک به صورت جدی از سوی مجلس بررسی خواهند شد.

349739

نظرات شما ( 1 نظر )

امیر |
پنج شنبه 25 شهریور 140006:33
باید هرچه زودتر دولت روحانی وعظی دولتش را مجامله کنید
( 0 ) ( 0 )