نماینده ولی فقیه در لرستان تاکید کرد؛

سختی ها پلی برای رسیدن به پیشرفت

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: رشد و ترقی از درون تلخی و سختی های زندگی ایجاد می‌شود.
تصویر سختی ها پلی برای رسیدن به پیشرفت

به گزارش پرسون از لرستان، سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان، در حاشیه برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی، آموزشی، تربیتی و تفریحی دانش آموزان ایتام در محل اردوگاه فرهنگی و تربیتی آیت الله کمالوند خرم آباد اظهار کرد: ارزش های اسلام در کشور به گونه ای بوده که بیش از ۲۰۰ هزار شهید و هزاران جانباز به خاطر آرمان های اسلامی، امربه معروف و نهی از منکر و همچنین حاکم شدن نیکوکاری تقدیم انقلاب شده است.

وی افزود: مردم ایران آرمان ها و ارزش ها را به خوبی می شناسند، عدالت خواهی را دوست دارند و با فساد و مفسد مخالف هستند.

وی با بیان اینکه رشد و ترقی از درون تلخی و سختی های زندگی ایجاد می‌شود ادامه داد: دانش آموزان اگر ایمان و عمل صالح داشته باشند در جامعه رشد می کنند و در نزد خداوند، محترم خواهند بود.

کمک به نیازمندان امری ماندگار است

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین در طرح سراسری مهر تحصیلی در حسینیه حبیب بن مظاهر خرم‌آباد اظهار کرد: امروز رزمایشی به همت سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار و ملزومات و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان محروم از محل موقوفات استان و کشور تهیه و توزیع شد.

وی افزود: تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند همانند خرید سال نو، امری ماندگار است و خاطرات خوشی برای دانش آموزان و خانواده آنها برجای می گذارد.

شاهرخی در پایان ضمن قدردانی از کمک های نیکوکاران تصریح کرد: خیران در این شرایط سخت معیشتی که به دلیل کرونا ایجاد شده است مردم را یاری کردند که امیدواریم اینگونه کمک ها همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: ایرنا

339253