صدای هوادارانش در آمد؛

رفتار عجیب دیگری از تتلو!

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا می برد که همین اقدام زنانه باعث شد کاربران زیادی او را نقد کنند.
تصویر رفتار عجیب دیگری از تتلو!

به گزارش پرسون، تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا می کند. جالب اینکه او حتی حاضر نیست لاک های مورد علاقه اش را کادو بدهد!

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا می برد که از نظر تتلو مساله مهم است همین اقدام زنانه تتلو باعث شد کاربران زیادی او را نقد کنند عجیب اینکه برخی از منتقدین طرفداران تتلو هستند که حتی او را هو کردند!

امیر تتلو خواننده ایرانی ساکن ترکیه است. خالکوبی های عجب امیرتتلو سوژه رسانه ها شده بود. امیر تتلو هرازگاهی در اینستاگرام رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد. امیر تتلو به لاک زدن هم می پردازد.

او می گوید «لاک هم مثل هرچیز دیگه ای در طبیعت هم میتونه خوب باشه و هم بد !لاک بزنید امّا زود به زود پاک کنید و بذارید به ناخن هاتون آب و هوا هم برسه.»

او همچنین می خواهد بازهم بیش از این لاک بزند. «تازه دستامو میخوام تتوهاشو ترمیم کنم و هرکدوم از انگشتامو یه رنگ از پرچم رو بندازم بک گراندش و لاک هر انگشت هم رنگ بکگراندش بشه.»

مراسم اهدای لاک تتلو چیست؟

تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا می کند. جالب اینکه او حتی حاضر نیست لاک های مورد علاقه اش را کادو بدهد!

عکسی از امیر تتلو و دست و پا لاک زه اش را مشاهده می کنید.

334775