ویلای مرموز ساحلی که گردشگران به آن علاقمند هستند

ویلایی متروک و مرموز در سواحل السالوادور دیده شده که امواج آن را به آنجا رسانده است و هم اکنون به مقصدی توریستی تبدیل شده است.

تصویر ویلای مرموز ساحلی که گردشگران به آن علاقمند هستند

به گزارش پرسون، یک ویلای متروکه و در آب شسته شده به ساحل لاپونتینا در جنوب کشور السالوادور رسیده و به عنوان مقصدی برای گردشگران شناخته شده است.

سوال‌های بسیاری درباره تاریخ و محل این ساختمان که به وسیله آب آورده شد مطرح شده است، اما این رمز و راز هنوز ویلا را احاطه کرده چرا که آثار آن به وسیله امواج از بین رفته است.

برخی بر این باورند که طوفان «السا» در ظهور یک جاذبه توریستی وسوسه انگیز برای افراد عاشق هیجان و ماجراجویی تأثیرگذار بوده است.

پست این ویلای مرموز در سواحل جنوب السالوادور از ۴۲۰۰ بازدید در یوتیوب فراتر رفت و به سرعت پخش شد که منجر به واکنش و نظر کاربران شد.

جولیا رامیرز، جهانگردی که به همراه دوستانش برای دیدن خانه آمده بود گفت: به نظر من اینجا یک مکان جالب گردشگری است، مکانی که بسیاری باید برای بازدید از آن بیایند و هنوز مشخص نیست که خانه چگونه به ساحل السالوادور آمده، گرچه تا حد زیادی تصور می‌شود که عبور یک طوفان ممکن است در آوردن ویلا به ساحل نقش زیادی داشته باشد.

327318