مزاحمت برای خبرنگار حین گزارش زنده تلویزیونی!+ویدیو

از آنجایی که بیشتر این اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستند بنابراین در لحظه وقوع خونسردی مجری یا گزارشگر بسیار مهم تلقی می‌شود. مانند گزارشگر یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا که در هنگام پخش گزارش زنده تلویزیونی با مزاحمت دو مهمان ناخوانده مواجه شد.
تصویر مزاحمت برای خبرنگار حین گزارش زنده تلویزیونی!+ویدیو

به گزارش پرسون، زن گزارشگر که آماده انجام گزارش زنده تلویزیونی می شد با مزاحمت دو مرد محلی مواجه شد.

پخش‌های زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره و پیش بینی نشده همراه است. از سوتی مجری، گزارشگر یا مهمان برنامه تا قرارگرفتن یک موجود زنده در مقابل کادر دوربین تلویزیون.

«براینا هامبلین»، گزارشگر شبکه تلویزیونی نیوز ۱ در روچستر نیویورک در حال آماده شدن برای گزارش زنده تلویزیونی بود که عبور دو مرد محلی از محل تهیه گزارش برای لحظاتی در گزارش او اختلال ایجاد کرد. ویدئویی که هامبلین در توئیتر خود منتشر کرده چگونگی وقوع این اتفاق را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این زن مقابل یک خانه ایستاده و آماده گزارش زنده است ناگهان دو مرد محلی در پشت سر او ظاهر می‌شوند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود یکی از آن‌ها کمی به هامبلین نزدیک شده و شروع به صحبت با او می‌کند. سپس هر دو نفر آن‌ها در پشت دوربین قرار گرفته و در گزارش این گزارشگر وقفه ایجاد می‌کنند. با این حال هامبلین با حفظ خونسردی خود با متانت به آن‌ها جواب داده و از آن‌ها می‌خواهد برنامه او را در تلویزیون دنبال کنند.

هامبلین با انتشار این ویدئو در توئیتر خود نوشت: «مورد آزار قرار گرفتن به عنوان یک زن به ویژه به عنوان یک گزارشگر زن در این زمینه، به دفعات مختلف اتفاق می‌افتد که شما یاد بگیرید چگونه آن را مدیریت کرده یا آن را نادیده بگیرید.»

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران خوشحالی خود را به خاطر آنکه این گزارشگر زن در لحظه وقوع این اتفاق در آنجا تنها نبود ابراز کردند برخی دیگر نیز بر این عقیده بودند که تصویربردار باید مداخله می‌کرد.

327034