325528

ترکیب احتمالی سرخ پوشان مقابل ماشین سازی

تصویر ترکیب احتمالی سرخ پوشان مقابل ماشین سازی
یحیی که در ضربات پنالتی دربی را به رقیب دیرینه واگذار کرد، در بازگشت به لیگ امیدوار به کسب نتیجه است.

به گزارش پرسون،پرسپولیس بعد از شکست در ضربات پنالتی مقابل استقلال و حذف از جام حذفی اکنون به دنبال این است تا از فرصت خود برای کسب قهرمانی در لیگ بهترین بهره را ببرد.

در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل و اختلاف امتیازی با سپاهان، آنها چشم به بازی خارج از خانه مقابل ماشین‌سازی و برد در آن دوخته‌اند تا همچنان شانس اول قهرمانی لقب گیرند.در این جدال حامد لک همچنان درون دروازه پرسپولیس حضور خواهد داشت و مقابل تیم فصل گذشته‌اش قرار خواهد گرفت. او که فصل گذشته تلاش زیادی برای حفظ سهمیه ماشین سازی داشت و در هفته پایانی موفق به انجام این ماموریت شدند، اکنون در شرایطی پا به بنیان دیزل می‌گذارد و تیم سبزپوش راهی لیگ یک شده است.در خط دفاعی بار دیگر سیدجلال حسینی غایب است تا فرشاد فرجی بعد از نمایش موفق در دربی در کنار محمد‌حسین کنعانی‌زادگان در قلب دفاعی سرخ‌ها قرار گیرد. در سمت راست سیامک نعمتی و در سمت چپ هم وحید امیری به میدان خواهند رفت.

در خط میانی میلاد سرلک و احمد نوراللهی در کنار خود امید عالیشاه و مهدی ترابی خواهند دید تا این پست از زمین یحیی در نهلایت نسبت به بازی‌های قبلی تغییری شکل داده و احسان پهلوان بعد از مدت‌ها از ترکیب خارج شود و عالیشاه به پست کاملا تخصصی خود بازگردد. یحیی اکنون چشم به درخشش ستاره‌های خط میانی‌اش دوخته تا با قدرت تکنیکی، فیزیکی و بازیسازی بالای خود یک شب موفق را مقابل ماشین‌سازی دنبال کنند. در خط حمله مهدی عبدی بعد از مدت‌ها به ترکیب اصلی بازگشته ؛ مهاجم شمالی پرسپولیس بعد از اینکه آخرین پنالتی را در مصاف با سیدحسین حسینی از دست داد، اکنون فرصتی یافته تا روحیه خو را با گلزنی برابر تیم قعرنشین و سقوط کرده ماشین سازی بازیابد. در کنار او شهریار مغانلو حاضر است و باید دید قادر به عبور از سد دفاعی حریف خواهند بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
حامد لک
محمدحسین کنعانی‌زادگان
فرشاد فرجی
وحید امیری
سیامک نعمتی
احمد نوراللهی
امید عالیشاه
میلاد سرلک
مهدی ترابی
شهریار مغانلو
مهدی عبدی

| 325528