325479

تیم ملی والیبال در المپیک ثبت نام شدند

تصویر تیم ملی والیبال در المپیک ثبت نام شدند
سرپرست تیم ملی والیبال گفت: مدارک مورد نیاز تیم ملی ایران برای ثبت‌نام در المپیک کامل بود و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت‌نام انجام شد.

به گزارش پرسون، و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جلسه ثبت‌نام 12 تیم حاضر در المپیک 2020 توکیو از امروز (سه‌شنبه) آغاز شد. در این جلسه، سرپرستان تیم‌ها موظف هستند کلیه مدارک مورد نیاز تیم اعم از پاسپورت‌ بازیکنان، نمونه لباس تیم، مدارک پزشکی و آنتی‌دوپینگ بازیکنان، به علاوه لیست O2-bis و… را به اعضای کمیته کنترل و مسئولان مربوطه ارائه کنند. بعد از تایید مدارک مورد نیاز توسط مسئولان، ثبت‌نام نهایی تیم‌ها در المپیک انجام می‌شود.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه گفت: جلسه ثبت‌نام تیم ملی ایران امروز برگزار شد. در این جلسه نکاتی درخصوص تبلیغات روی لباس بازیکنان و مسائلی از این دست عنوان شد و تیم‌ها موظف شدند کلیه موارد را با جزئیات رعایت کنند.

وی ادامه داد: قوانین پیش از شروع، حین مسابقه و بعد از پایان آن نیز به تیم‌ها ابلاغ شد. برخلاف لیگ ملت‌ها، در جریان بازی‌های المپیک، تعویض زمین بعد از هر ست انجام می‌شود و فقط دست دادن، تبادل هدیه و کارهایی از این قبل از پروتکل بازی‌ها حذف شده است. ضمن این‌که تیم‌ها موظف هستند بلافاصله بعد از پایان بازی، زمین مسابقه را ترک کنند.

سرپرست تیم ملی والیبال در پایان گفت: مدارک مورد نیاز تیم ملی ایران برای ثبت‌نام در مسابقات کامل بود و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت‌نام انجام شد.

| 325479

مطالب مرتبط