304174

«انتخاب 1400» از شبکه سحر

تصویر «انتخاب 1400» از شبکه سحر
مستند «انتخاب 1400» از کانال های شبکه سحر پخش می شود.

به گزارش پرسون، این مجموعه مستند 7 قسمتی اختصاص به موضوعاتی همچون: بررسی اجمالی انتخابات در ایران، نگاهی اجمالی به قوانین و نهادها و دستگاه های نظارت بر انتخابات، میزان مشارکت مردم، مردم سالاری، مقایسه کمی و کیفی انتخابات در ایران و سایر کشورهای منطقه و فرامنطقه ای، بررسی صلاحیت ها و نظارت ها، مردم سالاری دینی و نگاهی کلی به تمام انتخاباتی که از اول انقلاب 1357 در ایران اتفاق افتاده است.

این برنامه با حضور کارشناسان ، دکتر روح الله متفکر آزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، دکتر عباس مقتدایی نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، دکتر جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور و دکتر مصطفی خوش چشم تحلیلگر مسائل سیاست خارجی و راهبردی بر روی آنتن کانال های شبکه سحر می رود.

همچنین در خلال این برنامه های 25 دقیقه ای که به تهیه کنندگی محمدرضا سیاح پخش می شود، تصویر و نریشن های مناسبتی در نظر گرفته شده است.

مستند «انتخاب 1400» از بیستم خرداد در هفت قسمت بر روی آنتن کانال های آذری، بالکان، کردی و اردوی شبکه سحر است. زبانگردانی و دوبله برای مخاطبان کانال های شبکه سحر برعهده رامتین امن گستر، ندا سام و سیدیوسف علوی (آذری)، عادل حاجی محمداویچ (بالکان)، اسعد خوشگوار (کردی) و ناهید انوری (اردو) است .

| 304174

مطالب مرتبط