304059

وحید امیری با پرسپولیس تمدید می کند

تصویر وحید امیری با پرسپولیس تمدید می کند
وحید امیری بعد از بازگشت تیم ملی از بحرین قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

به گزارش پرسون، یکی از بازیکنانی که قراردادش در پایان فصل به پایان به پایان می رسد وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس است.

وحید که همواره عملکرد خوبی در پرسپولیس و تیم ملی داشته در بازی با هنگ کنگ هم توانست هم بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو ببندد و هم گلزنی کند. او در بازی بحرین نیز یکی از بهترین بازیکنان زمین بود اما دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بیرون رفت.

یحیی گل محمدی که قرارداد 6 ستاره تمیش در انتهای فصل به پایان می رسد و نگران کوچ آنها به تیم‌های متمول داخلی و عربی به ویژه قطری‌هاست از مدت ها قبل به مدیران پرسپولیس اعلام کرد قرارداد امیری را هرطور شده تمدید کنند چراکه وحید مهره ای کلیدی برای پرسپولیس به حساب می آید.

مدیران پرسپولیس هم طی چند مقطع با این بازیکن صحبت های مقدماتی را انجام دادند تا هرطور شده وحید را برای فصل بعد هم در اختیار داشته باشند.

آنطور که شنیدیم وحید برای ماندن در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده و حتی به یحیی گل محمدی اعلام کرد بعد از بازگشت تیم ملی از بحرین قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

گفتنی است طی چند وقت گذشته چند تیم متمول لیگ برتری پیشنهاد بسیار خوبی به لحاظ مالی به ستاره پرسپولیس دادند تا او را برای سال آینده به خدمت بگیرند ولی امیری با رد این پیشنهادات اعلام کرد قصد دارد فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد.

| 304059